×
TOPZINE.cz

Hitler měl jen jedno varle. Informace se objevila ve vyšetření z roku 1923

OBR: Opravdu zemřel Adolf Hitler v Berlíně roku 1945?
Zdroj: Nakladatelství Fragment

Legenda o tom, že nacistický vůdce Adolf Hitler měl jen jedno varle, má faktický základ. Tvrdí to německý vědec, který v archivech objevil lékařskou zprávu potvrzující Hitlerovu tělesnou anomálii. Napsal to list The Daily Telegraph.

OBR: Opravdu zemřel Adolf Hitler v Berlíně roku 1945?
Zdroj: Nakladatelství Fragment

Profesor Peter Fleischmann z norimberské univerzity se dostal ke zprávě o Hitlerově vyšetření z roku 1923. Tu sepsal lékař ve věznici, kam byl budoucí diktátor umístěn po neúspěšném pokusu o puč v Mnichově. Hitler byl podle hodnocení lékaře Josefa Steinera Brina „zdravý a silný“, avšak trpěl „pravostranným kryptorchidismem“.

Tato vývojová porucha znamená, že jedinci během jeho ranného vývoje nesestoupilo varle do šourku. „Varle bylo zřejmě nevyvinuté,“ uvedl nyní Fleischmann.

Vada Hitlerova pohlavního orgánu byla předmětem řady spekulací, Britové za druhé světové války složili na toto téma o nepřátelském vůdci posměšnou píseň. Nejrozšířenější teorie však tvrdila, že Hitler přišel o varle následkem zranění z první světové války. To nově objevený dokument zpochybňuje.

Lékařský záznam byl historiky dlouho hledán a považován za ztracený, než se před pěti lety objevil v jedné aukci. Tehdy jej okamžitě zabavily bavorské úřady a až nyní byl podrobně prostudován.

Autor ČTK2 Komentáře Hitler měl jen jedno varle. Informace se objevila ve vyšetření z roku 1923

  1. To nic neni. Nas pes Bobes mel obe varlata a jeste delohu. To
    se divili uplne vsichni.Tohle ale nikoho nezajima.

  2. To nic neni, nas pes Bobes mel obe varlata a jeste k tomu delohu. Tomu se divili uplne vsichni. Ale tohle nikoho nezajima.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..