Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hip Hop Kemp má být letos i pro čistotné

Martin Peška

Martin Peška

6. 2. 2009

Samozřejmě si dobře uvědomujeme, že stále nejste spokojení s kvalitou sociálního zázemí stanového městečka na Hip Hop Kempu. Každý rok se snažíme udělat to ještě lépe a každý rok se opět přesvědčíme, že řada z vás se chová tak, aby naší snahu poslala do kytek.“ Takto promlouvají pořadatelé Hip Hop Kempu ke svým fanouškům na stránkách festivalu.

„Není to jednoduché, každá partička, která si vyjela na fesťák a je daleko od domova, od mamky, se snaží dělat co největší nepořádek,“ píše na stránkách festivalu pořadatel Martin Boltík a dodává: „A pak se není co divit prostředí, které si vytvoříte.“

Pro „čistotné“ návštěvníky Hip Hop Kempu letos pořadatelé připravili speciální VIP Kemp za příplatek 1000 Kč. Organizátoři v něm slibují kvalitní osvětlení, větší počet hlídačů, třicet klasických splachovacích toalet, umyvadla, ale dokonce i čtyři bazény přímo v areálu. Voda by se v nich měla měnit každý den v brzkých ranních hodinách. Kde budou? Podívejte se na plánek festivalu na hiphopkemp.cz, kde je možné nalézt i všechny výhody VIP kempu s kapacitou 1 500 míst.

Zdroj foto v perexu: hiphopkemp.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hip Hop Kemp má být letos i pro čistotné