×
TOPZINE.cz

Hip Hop Kemp má být letos i pro čistotné

Samozřejmě si dobře uvědomujeme, že stále nejste spokojení s kvalitou sociálního zázemí stanového městečka na Hip Hop Kempu. Každý rok se snažíme udělat to ještě lépe a každý rok se opět přesvědčíme, že řada z vás se chová tak, aby naší snahu poslala do kytek.“ Takto promlouvají pořadatelé Hip Hop Kempu ke svým fanouškům na stránkách festivalu.

„Není to jednoduché, každá partička, která si vyjela na fesťák a je daleko od domova, od mamky, se snaží dělat co největší nepořádek,“ píše na stránkách festivalu pořadatel Martin Boltík a dodává: „A pak se není co divit prostředí, které si vytvoříte.“

Pro „čistotné“ návštěvníky Hip Hop Kempu letos pořadatelé připravili speciální VIP Kemp za příplatek 1000 Kč. Organizátoři v něm slibují kvalitní osvětlení, větší počet hlídačů, třicet klasických splachovacích toalet, umyvadla, ale dokonce i čtyři bazény přímo v areálu. Voda by se v nich měla měnit každý den v brzkých ranních hodinách. Kde budou? Podívejte se na plánek festivalu na hiphopkemp.cz, kde je možné nalézt i všechny výhody VIP kempu s kapacitou 1 500 míst.

Zdroj foto v perexu: hiphopkemp.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..