Menu
TOPZINE.cz
Hudba

HIM mají nového Zabijáka srdcí

Redakce

Redakce

19. 1. 2010

HIM, Zdroj: archiv

HIM budou vydávat nové album. Jak je zvykem u velkých kapel těsně před vydáním vypustí ochutnávku spolu s videoklipem. Na nás je jen se na album podle ochutnávky těšit nebo v nás začne hlodat červík pochybností. Himácká ochutnávka se jmenuje Heartkiller a bude součástí alba Screamworks: Love in Theory and Practice.

HIM zdroj: Warnesmusic.cz

HIM, Zdroj: archiv

HIM vydávají svou novou desku Screamworks: Love in Theory and Practice o týden později než bylo v plánu a to 15. února. Jejím pilotním singlem je song Heart killer. Uvidíme jak se jim po třech letech povede.

Jak je z názvů zřejmé, budou se HIM držet ve své pevně vyšlapané cestiče. O tom ostatně nasvědčuje i klasický sound, který se objevuje i v novém singlu Zabijáka srdcí. Pokud by jsme měli soudit podle Zabijáka, tak se bude celá placka nést jako obvykle ve znamení lásky/smrti. Možná přejdeme i od teorie k praxi.

Nový videoklip působí velmi svěže, hýří barvami a sedí perfektně. Možná je trošku netradiční na Finské tvůrce tzv. milostného metalu, jak svou hudbu rádi jmenují, budeme jim ale držet palce ať je zbytek dopadne stejně podařeně jako jejich nový singl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

HIM mají nového Zabijáka srdcí