×
TOPZINE.cz

HIM mají nového Zabijáka srdcí

HIM, Zdroj: archiv

HIM budou vydávat nové album. Jak je zvykem u velkých kapel těsně před vydáním vypustí ochutnávku spolu s videoklipem. Na nás je jen se na album podle ochutnávky těšit nebo v nás začne hlodat červík pochybností. Himácká ochutnávka se jmenuje Heartkiller a bude součástí alba Screamworks: Love in Theory and Practice.

HIM zdroj: Warnesmusic.cz
HIM, Zdroj: archiv

HIM vydávají svou novou desku Screamworks: Love in Theory and Practice o týden později než bylo v plánu a to 15. února. Jejím pilotním singlem je song Heart killer. Uvidíme jak se jim po třech letech povede.

Jak je z názvů zřejmé, budou se HIM držet ve své pevně vyšlapané cestiče. O tom ostatně nasvědčuje i klasický sound, který se objevuje i v novém singlu Zabijáka srdcí. Pokud by jsme měli soudit podle Zabijáka, tak se bude celá placka nést jako obvykle ve znamení lásky/smrti. Možná přejdeme i od teorie k praxi.

Nový videoklip působí velmi svěže, hýří barvami a sedí perfektně. Možná je trošku netradiční na Finské tvůrce tzv. milostného metalu, jak svou hudbu rádi jmenují, budeme jim ale držet palce ať je zbytek dopadne stejně podařeně jako jejich nový singl.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..