Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Herečka ze Hry o trůny se vrací do ČR. Vystoupí na Rock for People

Vojtěch Tkáč

Vojtěch Tkáč

25. 2. 2014

Organizátoři festivalu Rock for People začínají odhalovat letošní program. Headlinery ještě neznáme, přijedou však grungoví The Afghan Whigs, americký hardcore We Came As Romans či energičtí Molotov Jukebox v čele s oblíbenou herečkou Natalií Tenou.

FOTO: Molotov Jukebox

Tena a Molotov Jukebox vystoupí na Rock for People. Zdroj: presskit kapely

Lineup Rock for People 2014 se začíná barvit. Nejednoho hudebního nadšence potěší oznámení britských Molotov Jukebox, kteří se svou směsicí cikánské hudby a swingu prezentovali na téže festivalu už před dvěma lety. Formaci na zajímavosti přispívá i charismatická zpěvačka a harmonikářka Natalia Tena.

Muzikantku můžete znát z filmových pláten jako představitelku Nymphadory Tonksové z kultovní ságy o Harrym Potterovi. V současnosti vystupuje hlavně v populárním seriálu Hra o trůny v roli divoženky Oshy. „Život muzikantky a herečky v jedné osobě je plný vzrušení, ale i těžkých rozhodnutí, “ řekla v rozhovoru pro WUVO Magazine.  

Návštěvníky letošního ročníku potěší také alternativní parta The Afghan Whigs, která přerušovaně funguje už od roku 1986. Circle pit, mosh pit a wall of death zaručeně nabídnou koncerty michiganských We Came As Romans a jejich krajanů Emmure.

Pokud někdo upřednostňuje elektroniku, na své si přijde u festivalové stálice Asian Dub Foundation, v jejíž tvorbě se setká s prvky dancehallu, raga či rapcoru. Ani v Hradci Králové jistě nebude chybět hit Flyover.  

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herečka ze Hry o trůny se vrací do ČR. Vystoupí na Rock for People