×
TOPZINE.cz

Herečka ze Hry o trůny se vrací do ČR. Vystoupí na Rock for People

FOTO: Natalia Tena a Sam Ampley

Organizátoři festivalu Rock for People začínají odhalovat letošní program. Headlinery ještě neznáme, přijedou však grungoví The Afghan Whigs, americký hardcore We Came As Romans či energičtí Molotov Jukebox v čele s oblíbenou herečkou Natalií Tenou.

FOTO: Molotov Jukebox
Tena a Molotov Jukebox vystoupí na Rock for People. Zdroj: presskit kapely

Lineup Rock for People 2014 se začíná barvit. Nejednoho hudebního nadšence potěší oznámení britských Molotov Jukebox, kteří se svou směsicí cikánské hudby a swingu prezentovali na téže festivalu už před dvěma lety. Formaci na zajímavosti přispívá i charismatická zpěvačka a harmonikářka Natalia Tena.

Muzikantku můžete znát z filmových pláten jako představitelku Nymphadory Tonksové z kultovní ságy o Harrym Potterovi. V současnosti vystupuje hlavně v populárním seriálu Hra o trůny v roli divoženky Oshy. „Život muzikantky a herečky v jedné osobě je plný vzrušení, ale i těžkých rozhodnutí, “ řekla v rozhovoru pro WUVO Magazine.  

Návštěvníky letošního ročníku potěší také alternativní parta The Afghan Whigs, která přerušovaně funguje už od roku 1986. Circle pit, mosh pit a wall of death zaručeně nabídnou koncerty michiganských We Came As Romans a jejich krajanů Emmure.

Pokud někdo upřednostňuje elektroniku, na své si přijde u festivalové stálice Asian Dub Foundation, v jejíž tvorbě se setká s prvky dancehallu, raga či rapcoru. Ani v Hradci Králové jistě nebude chybět hit Flyover.  Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..