Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Herečka Natalie Portman promluvila o svých sexuálních scénách

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

22. 1. 2011

FOTO: Natalie Portman - Zlate GlobyOblíbená herečka Natalie Portman má před sebou zřejmě velmi úspěšný rok. Letos nás totiž čeká premiéra spousty filmů právě s touto talentovanou kráskou původem z Izraele. A v několika z nich se Natalie objeví i v pěkně choulostivých situacích.

FOTO: Natalie Portman - Zlate Globy

Natalie Portman při přebírání Zlatého glóbu, Zdroj: youtube.com

Natalie Portman upoutala v poslední době především svou rolí baleríny v dramatu Černá labuť, za níž byla dokonce oceněna Zlatým glóbem. V tomto snímku má Natalie mimojiné jednu intimní scénu, v níž si musí jaksi vystačit sama. Právě o ní herečka prohlásila, že pro ní byla „super nepříjemná“.

Naproti tomu o postelových scénách po boku Ashtona Kutchera pro chystaný film Hlavně nezávazně se vyjadřuje o poznání pozitivněji . Natalie o nich řekla: „Tyto scény mohly být také nepříjemné, ale my jsme našli způsob, jak tomu čelit. Tím hlavním na sexuálních scénách je, aby diváka rozesmály, a tak jsme si mohli dovolit být v těch scénách opravdu směšní.“

Ashton Kutcher k tomu dodal, že ručníky se během natáčení staly jeho nejlepším přítelem. „Nemůžete být špatný s dobrým ručníkem,“ prohlásil pak s nadsázkou. Ve filmu je totiž několik momentů, kde je Ashton zakryt právě pouze ručníkem.

Na komedii Hlavně nezávazně o dvou přátelích s výhodami se můžeme v českých kinech těšit od 31. března.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herečka Natalie Portman promluvila o svých sexuálních scénách