Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Herec Nicholas Hoult se objeví v zombické romanci Warm Bodies

Redakce

Redakce

7. 3. 2011

Slyšeli jste už o herci jménem Nicholas Hoult? Jestli ne, tak vězte, že v nejbližších dnech bude tento talentovaný Anglán s andělsky nevinným kukučem vidět čím dál víc. A o tom, že se nebojí netradičních rolí, nově svědčí i hlavní úloha zamilovaného nemrtvého ve filmu Warm Bodies.

Nicholas Hoult jako zvídavý student Kenny v dramatu A Single Man, Zdroj: youtube.com

Láska přece kvete všude a v každém věku, tak proč ne i mezi umrlci? Snímek Warm Bodies je chystanou adaptací románu Isaaca Mariona. Zajímavá love-story popisuje příběh zombíka známého jako R (Nicholas Hoult), který prochází sutinami zašlé civilizace a přemílá o smyslu své existence. Jednoho dne potkává živou duši. Jmenuje se Julie a je úplně jiná, než vše co dosud vídal – Divá, plná barev a života. R zjišťuje, že navzdory pudům v ní nevidí jen pouhou potravu a nechává ji tedy žít. A co se zdálo jako nanejvýš nepravděpodobné, přerůstá ve zvláštní druh vztahu.

Kdo si vzpomíná na povedenou romantickou komedii Jak na Věc, určitě se pamatuje i na klučinu, o kterého zde playboy Hugh Grant pečoval. Toho si tehdy střihnul právě Nicholas Hoult. Dnes již klučina trochu povyrostl a filmy jako X-Men: První Třída, nedávno ohlášená pohádka o obrobijci Jackovi Jack The Giant Killer, a čerstvý Warm Bodies by pak měly zajistit jeho definitivní hollywoodský průlom.

Warm Bodies se pod taktovkou Jonathana Levina začne natáčet pravděpodobně zezačátku příštího roku. Pro nějakou dlouhodobější informační sytost už by to teď jen chtělo vědět, jaká kráska bude zdevastovanou krajinou kráčet erku po boku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herec Nicholas Hoult se objeví v zombické romanci Warm Bodies