Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Herec Johnny Knoxville natočí další Jackass, tentokrát ve 3D

Devětatřicetiletý herec, scénárista a producent Johnny Knoxville se opět vrací ke svému projektu: Akční komedie Jackass. Jaké změny to ale přinese tentokrát?

Johnny Knoxville

Johnny Knoxville

V roce 2002, 2004, 2008 a 2009 si Johnny Knoxville zahrál sám sebe v akčních komediích s názvem Jackass. Nyní začíná pracovat na Birth Big Air. Projekt podpoří jeho kolega Jeff Tremain (americký režisér, televizní režisér a producent).

Trička, DVD a jiné věci s motivem filmu můžete koupit tady

Film bude součástí projektu 30 for 30, kde se promítá 30 dokumentárních filmů, 30 různých trendů a lidí vyskytujících se ve sportu. Tremain se zaručil, že film zrežíruje a Knoxville potvrdil svoji produkci k filmu.

Jackass

Jackass

3D, mnoho režisérů a herecké hvězdy

Pánové se spoléhají na oblíbenost 3D filmů, a tak novou komedii uvidíme ještě akčněji než kdy dřív. Do hlavních rolí budou nejspíše obsazeni Elisabeth Banks, Gerard Butler, Hugh Jackman, Christopher Mintz – Plasse, Chloe Moretz a další.

Film se bude skládat ze sedmnácti různých částí, kde skoro každá bude mít jiného režiséra. Knoxville ovšem bude na vše dohlížet a na režisérském křesle se usadí pravděpodobně vedle Griffina Dunnea, Boba Odenkirka, Brety Ratner a Seanna Williama Scotta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herec Johnny Knoxville natočí další Jackass, tentokrát ve 3D