Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Herec Amendola ze Stargate: V letadle do Prahy chci sedět blízko uličky

Martin Peška

Martin Peška

7. 10. 2011

FOTO: Tony Amendola!Exkluzivně!Jediné přání, sedět v letadle u uličky, má prý americký herec Tony Amendola. Představitel jaffského mistra Bra’taca ze seriálu Hvězdná brána přiletí za fanoušky do Prahy ve středu 26. října.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=wp-content/uploads/dm-albums/tony-amendola/]

Na prodloužený (o podzimní prázdniny a státní svátek) poslední říjnový víkend se chystá za příznivci sci-fi seriálu Hvězdná brána Tony Amendola, který přijal pozvání na festival her a fantastiky s názvem FanCity.

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční od 26. do 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín Fanzine.cz (při Topzine.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

„Tony Amendola chtěl pouze sedět v letadle u uličky, jinak nemá žádné podmínky,“ uvedl pro Fanzine.cz ředitel festivalu Václav Pravda a dodal: „Ještě ale nějaké požadavky může poslat, uvidíme.“

FOTO: Tony Amendola

Zdroj: MGM

Kromě Amendoly svou účast na FanCity potvrdila i britská herečka Georgina Leonidas, která hrála nebelvírskou střelkyni Katie Bell v posledních dvou dílech filmové ságy o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Oba hosté by měli být ubytováni v hotelu v centru Prahy, konkrétní jméno budovy či adresu pořadatel drží v tajnosti. „Ubytování prozradit nemůžeme, půjde o hotel v centru. Oba dostanou své průvodce, kteří je budou provádět a starat se o ně,“ řekl Pravda.

Čtěte také: Na FanCity dojde také na křest herní novinky Battlefield 3

Herci budou přítomní v pražském KC Novodvorská už ve středu 26. října při zahájení po 17. hodině. Během festivalu s nimi proběhnou besedy, bude možné se s nimi vyfotit a nechat si podepsat fotografie.

Georgina Leonidas by se měla zdržet pouze do pátku, Tony Amendola po celou dobu trvání, tedy do neděle 30. října.

Vstupné na FanCity
První a poslední den vyjde na 50 korun, jinak každý celý den na 200, půlden na 150 korun.
Účast na celém festivalu stojí 600 korun.
Při přihlášení a zaplacení před datem 10. října je na výše uvedené ceny sleva 20 %.
Účastníci do 15 let platí vstupné poloviční.
Pro využití slev je nutná registrace na webu fancity.cz, vstupenky je však možné zakoupit klasicky i na místě.
Na besedy se zahraničními herci a na speciální pořady je třeba si zakoupit místenku zvlášť .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herec Amendola ze Stargate: V letadle do Prahy chci sedět blízko uličky