×
TOPZINE.cz

Herci ze seriálu Krok za krokem dnes. Poznali byste je vůbec?

Josh Byrne, zdroj: http://joshshouse.com.au
O seriálovém stydlínovi se příliš neví stejně jako o důvodu jeho náhlého zmizení ze seriálu. Přesto se na něj ví, že se dříve živil renovací domů a zahrad. V současnosti je vědeckým pracovníkem a zaměřuje se na projekty spojené s architekturou a udržitelným rozvojem.

Panovačná Dana, typický americký taťka Frank, trhlý Cody… Postavy, které nešlo nemilovat, seriál, který chytnul za srdce i české fanoušky. Co dělají a jak vypadají herci seriálu Krok za krokem dnes?

Už je to přesně dvacet let, kdy se tahle parta sešla na jedné scéně. Populární rodinný sitcom bavil lidi před televizními obrazovkami celých sedm let. Někteří z nás s tímto seriálem prakticky vyrostli a jen těžko se loučili. Plakát trochu povrchní, ale velmi krásné Karen se jistě objevil na zdi nejednoho dospívajícího fanouška, zatímco Cody byl týpek, kterého by bral za kamaráda snad každý, kdo nesnáší nudu

Jak to tak ale u rodinných sitcomů bývá, nic netrvá věčně. I představitelé seriálu Kroku za krokem vyrostli, změnili nejen vizáž, ale i životní a kariérní dráhu. Poznali byste je ještě vůbec?

 Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..