Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Herci z Harryho Pottera a Relikvie smrti k nepoznání

Nové snímky z filmování ze středy 26. května nám představují Ruperta Grinta a Toma Feltona. Jak se změnili jejich osobnosti od prvního snímku Pottera?

Tom Felton

Tom Felton

Ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti jsou herci naprosto k nepoznání. Obzvlášť jedna z hlavních rolí Toma Feltona, coby Draco Malfoy. Fotky zachycené z natáčení nám představují i další herce, jako je Rupert Grint, Bonnie Wright, Daniel Radcliffe nebo Emma Watson. Natáčení probíhá v Londýně, na stanici King Cross, kde postává i většina štábu a každou chvíli se vylepšuje make-up herců a dodělávají se sebemenší úpravy, aby výsledek byl dokonalý.

Harry Potter a Relikvie smrti je pokračováním knižního bestselleru od J.K.Rowlingové, která s čarodějnickým učněm vystoupila na světovou špičku již v roce 1997. O čtyři roky později byla kniha poprvé zfilmována a okamžitě se snímek chytil. A tak můžeme po skoro deseti letech vidět již zestárlé, ač stále mladé hvězdy, které budou v sedmém snímku pokračovat v hledání viteálů, neboli rozpolcených duší samotného Voldemorta. Jejich úkolem bude je zničit.

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Na to, co všechno kvůli tomu bude muset hlavní hrdina Harry Potter (Daniel Radcliffe) podstoupit a s čím mu pomůžou přátelé Ron Weasley (Rupert Grint) a Hermiona Granger (Emma Watson), si budeme muset počkat až na premiéru první části, která se koná 19. listopadu. Na druhou část si počkáme až do 15. července 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herci z Harryho Pottera a Relikvie smrti k nepoznání