Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Henry Cavill, hvězda seriálu Tudorovci, bude novým Supermanem

Redakce

Redakce

3. 2. 2011

Společnosti Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures, které společně připravují novou filmovou verzi Supermana, oznámily, koho obsadí do hlavní dvojrole Clarka Kenta a Supermana.

Novým Supermanem bude Brit Henry Cavill, Zdroj: youtube.com

Oním šťastlivcem, který bude mít tu čest nosit heroické S na své hrudi, je Henry Cavill. Toho známe hlavně z koprodukční TV série Tudorovci, kde si zahrál postavu vévody ze Suffolku, Charlese Brandona.

Režie, v pořadí již pátého celovečerního filmu o komixovém superhrdinovi, se zhostí Zack Snyder, který tuto příležitost komentoval slovy: „Z celého panteonu superhrdinů je Superman tou nejuznávanější a nejznámější postavou všech dob. Je mi ctí, že u jeho návratu na plátna kin můžu být.“ Neskrýval také své nadšení z obsazení hlavní dvojrole.

Producenty filmu jsou Charles Roven, Emma Thomas, Deborah Snyder a Christopher Nolan, který se společně s Davidem S. Goyerem postaral o námět pro scénář.

Zbývá již jen poslední neznámá. Překoná Henry Cavill legendárního Christophera Reeva, který se v červenomodrém trikotu poprvé objevil v roce 1978? O tom se budeme moci přesvědčit v prosinci 2012 v našich kinech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Henry Cavill, hvězda seriálu Tudorovci, bude novým Supermanem