×
TOPZINE.cz

Helloween přivezou před Vánoci do Prahy pořádnou porci metalu

!VSTUPENKY!Po několika letech navštíví Českou republiku průkopníci speed metalu, Helloween. Pražské publikum se chystají se všemi náležitostmi nakopnout 19. prosince v Malé sportovní hale. A při té příležitosti představí i své nové album, nazvané 7 Sinners.

Helloween, Zdroj: youtube
Helloween, Foto: youtube.com

Počátky těchto německých speedmetalových legend se začaly psát před 25 lety a dodnes platí za stálice na metalové scéně, což dokazují každé další desce. Období největší slávy si sice kapela už zažila s Keeper Of The Seven Keys part I a II, ale dech neztratili a místo v srdcích fanoušků stále mají.

Helloween, jenž dal konečnou podobu metalovému podžánru, speed metalu (charakteristický rychlejším tempem a rytmem), vydává na konci října novou desku, 7 Sinners, o které tvrdí, že je tvrdší než zatím všechny předchozí desky. Nechme se překvapit.

Vstupenky můžete koupit on-line zde

Členy kapely jsou Andi Derris (zpěv), Michael Weikath (kytara), Sasha Gerstner (kytara), Markus Grosskopf (baskytara) a Stefan Schwarzman (bicí). Mezi bývalé členy se může počítat třeba i Kai Hansen, zakladatel skupiny Gamma Ray.

Skupina Helloween přijede do Prahy 19. prosince a zahraje v Malé sportovní hale. Předskakovat jim bude finská power/speed metalová skupina Stratovarius. Třetí předskokan by měl být znám při vydání dalšího studiového alba 7 Sinners.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..