Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

HELL Party překračuje hranice tetování a piercingu

Anna Talašová

Anna Talašová

24. 3. 2011

Ať už patříte mezi nadšence do tetování a piercingu, nebo teprve přemýšlíte o první ozdobě, máme pro vás tip. V sobotu 16. dubna proběhne v klubu Abaton unikátní HELL Party.

FOTO: HELL Party

HELL Party přinese i drsnější věci, než je tetování, Zdroj: HELL.cz

HELL Party slibuje nejhrubší party ve městě a zábavu nejen pro příznivce body modification. Pořádá ji tetovací a piercingové studio HELL.cz, a je tedy jasné, že nepůjde o nějakou amatérskou akci.

Hlavní stage bude patřit piercingu a tělesným modifikacím. Večer odstartuje provokativní módní přehlídka značek MyObsession a Punktura. Extravagantní účesy tohle show dotáhnou k dokonalosti. Další vystoupení slibuje živočišný a energický tanec, který odhalí i temnější stránku ženské krásy.

Symbolika barev bude společným tématem všech vystoupení na hlavním pódiu. Kombinace bílé a černé akcentuje podvojnost duše a těla, pozitivní a negativní energie. Ty doplní rudá jako symbol krve a života.

FOTO: HELL Party

Na HELL Party není nic tabu

Pokud by vám tohle bylo málo, drsnější program hledejte na Fetish stage. Už z názvu by vám mělo být jasné, o co tady půjde. Takže jenom pro pořádek, dojde na poutání, roubíky, latex, otroky, drsné formy SM a další chuťovky. Pět vystoupení předvede, jak to vypadá, když láska bolí.

Music stage zkrotí kapely Urin, Diphteria, Chlejf, Minority Sound nebo francouzští Chrysalide. U mixážních pultů se vystřídají DJ Philip T.B.C., DJ Gargoil a SHE-MON. Odpočinout si od drsné atmosféry, trošku se zklidnit a načerpat síly budete moct v chill out zóně, kde někomu možná přijdou vhod vegetariánské delikatesy.

HELL Party 6

16. dubna 2011 od 16:00 hod.

Abaton, Praha 8

Vstupenky v síti Ticketportal

Vstup od 18 let

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

HELL Party překračuje hranice tetování a piercingu