×
TOPZINE.cz

Harryho Pottera ve 3D se dočkáme až příští rok

Patříte mezi milovníky Harryho Pottera? Potom jste určitě zaznamenali, že už i mladý kouzelník z Bradavic proniká do 3D technologie. Dlouho se mluvilo o tom, že sedmý díl Harry Potter a Reklivie smrti bude právě ve 3D formátu.

Harry Potter a Kámen mudrců, Zdroj: fromsingletomarried.com

Premiéra první části dvojfilmu Harryho Pottera a Relikvie smrti nás ale čeká už 19. listopadu, a proto studio Warner Bros. oznámilo, že první část sedmého pokračování bude pouze ve 2D. Pro mnohé je to velké zklamání, vidět totiž Harryho trojrozměrně by pro někoho mohl být jeden ze splněných snů. Už teď je ale naštěstí jisté, že druhá část posledního dílu přijde do kin jak ve formátu 3D, tak i v klasickém 2D, a tak sen bude splněn.

Na tuto podívanou se můžeme těšit 15. července 2011, kdy bude k vidění premiéra druhé části dílu Harry Potter a Relikvie smrti. Bude tomu tak deset let od uvedení prvního dílu Harry Potter a Kámen mudrců, který měl premiéru v roce 2001 a pak už šly ostatní díly s ročním nebo dvouletým odstupem po sobě, Harry Potter a Tajemná komnata měla premiéru v roce 2002, Harry Potter a vězeň z Azkabanu v roce 2004, Harry Potter a Ohnivý pohár 2005, Harry Potter a Fénixův řád v roce 2007 a zatím poslední díl Harry Potter a Princ dvojí krve, který jste mohli vidět, byl uveden do kin vloni.

Harry Potter a Princ dvojí krve, Zdroj: distributor filmu

S 3D filmy se teď sice roztrhl pytel, ale najde se i mnoho fanoušků Harryho Pottera, kteří tvrdí, že jim o Harryho v 3D nejde. Jedná se však o poslední díl této ságy, a proto je hlavní vyvrcholení děje, na které se těší už od prvního dílu. Je však pravda, že opravdový fanoušek už zná i děj, protože všechny díly jsou k dostání v knižní podobě a film jde do kin až s několikaletým zpožděním.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..