Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry, Ron a Hermiona na nových fotografiích. Poslední díl slavného Pottera bude tím nejtemnějším

Veronika Jílková

Veronika Jílková

26. 8. 2010

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson. To jsou hlavní představitelé nepřekonatelného čarodějnického učně z Bradavic, který brzy vtrhne do našich kin. K dispozici máme opět nové fotografie z filmu.

Harry Potter a Relikvie smrti Zdroj: archiv

Nové fotky k připravovanému sedmému dílu Harryho Pottera jsou na světě! Během natáčení tvůrci popisovali snímek jako naprosto gangsterský film s totální válkou, která se odehraje na konci. Podle nových fotografií se ale opravdu máme na co těšit.

Podle hlavního představitele Daniela Radcliffea se obě části posledního filmového dílu s názvem Relikvie smrti značně liší. V první části zhlédneme slabší odvar celého scénáře. Budou tu přátelské a rodinné scény, vše bude probíhat pomalu oproti druhé části, ve které budou samé boje, války, nenávist, soupeření nebo loupeže.

Harry Potter 7

Harry Potter 7

Takový je Harryho filmový nádech. Zda si to takto představovala i Harryho stvořitelka, spisovatelka J.K.Rowling, není známo. Natáčení si nikdy nenechala ujít a vždy dodávala nějakou připomínku, tudíž se nemusíme bát, že by se film naprosto vymykal knižní předloze.

Harry Potter se již nevrátí do kouzelnické školy v Bradavicích, ale společně se svými dvěma nejlepšími kamarády bude pátrat po viteálech – rozpolcených duších Lorda Voldemorta.

Obě části režíruje David Yates, první premiéra je naplánovaná v USA a Velké Británii na 19. listopadu. Na druhou část si budeme muset počkat až do 15. července 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry, Ron a Hermiona na nových fotografiích. Poslední díl slavného Pottera bude tím nejtemnějším