Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry Potter: Nové fotografie z natáčení první části Relikvie smrti!

Redakce

Redakce

3. 9. 2010

Premiéra očekávaného pokračování o Harrym Potterovi se stále přibližuje ke svému příchodu do kin. Producenti uvolnili několik fotografií z natáčení, aby nalákali fanoušky do biografů.

To není krev, ale kečup!, Zdroj: empireonline.com

Fotografie z nově připravovaného filmu Harry Potter a relikvie smrti se objevily na veřejnosti. Na internetu mohou fanoušci mladého kouzelníka zhlédnout hned několik momentek přímo z natáčení. Herci jsou na obrázcích plně soustředěni a samotná akce udává dynamičnost celé scéně.

Poslední z dílů o Harrym Potterovi bude rozdělený do dvou částí. První z nich bude do kin uvedena 19. listopadu tohoto roku v USA a Velké Británii. Druhá pak vstoupí na filmová plátna 15. července 2011. Kniha, která je předlohou pro natáčení, je příliš obsáhlá, a proto by jeden film nedokázal pojmout celý příběh.

Kouzelnický čaj o páté

Čaroděj zde podnikne misi, která mu pomůže odhalit tajemství nesmrtelnosti lorda Voldemorta (Ralph Fiennes). Společně se svými přáteli Ronem (Rupert Grint) a Hermionou (Emma Watson) bude čelit nebezpečí a postaví se zlu. Jak to všechno dopadne, se dozvíme už v zimě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter: Nové fotografie z natáčení první části Relikvie smrti!