Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry Potter a Relikvie smrti: Víme, jak budou vypadat scény z posledního Pottera!

Harry-Potter-7Na premiéru očekávaného snímku Harry Potter a Relikvie smrti 1. si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, ale už známe pár detailů a víme, jak budou vypadat některé scény. Taky jste tak zvědaví?

Ústřední trojice - Ron, Harry, Hermiona

Ústřední trojice - Ron, Harry, Hermiona

Warner Bros si opravdu nechávají nejlepší nakonec. Konkrétně na ShoWest 2010, který právě pobíhá v Las Vegas. Během své prezentace předvedli zástupci produkčního studia ukázkové video z vysoce očekávaného snímku Harry Potter a Relikvie smrti.

Recenzi filmu Harry Potter a Relikvie smrti – 1. část si přečtěte zde!

Ten bude rozdělen na dvě části a v České republice bude mít premiéru nejdřív 18. listopadu 2010 a potom 14. července 2011. Tvůrci se tak rozhodli proto, že děj závěrečné knihy o Harrym Potterovi je opravdu rozsáhlý a nechtěli vynechat příliš detailů. Obsazení snímku je jako tradičně neměnné a hlavní trojici Rona, Hermiony a Harryho opět ztvární Rupert Grint, Emma Watson a Daniel Radcliffe. Ačkoli by na to ještě měli právo, nevrací se na poslední rok studia do Bradavic, ale cestují na vlastní pěst, aby našli a zničili viteály – kousky Voldemortovy duše, díky nimž je nesmrtelný.

Z natáčení Harryho Pottera a Relikvií smrti

Z natáčení Harryho Pottera a Relikvií smrti

Prozatím zveřejněné scény

Harry u hrobu svých rodičů.

Ronova a Hermionina hádka v jejich cestovním stanu.

Útok na svatbě Fleur s Billym.

Rufus Brousek naštvaný kvůli tomu, jak Bellatrix Lestrange zachází s dětmi, které byly uneseny do domu Smrtijedů.

Scéna, ve které se Voldemort ptá Harryho: „Proč si ještě vůbec naživu?“ Načež mu mladý kouzelník odpovídá: „Protože mám stále pro co žít.“

V jedné z již kompletních scén je Harry při útěku z domu svého strýce a tety a následně se svými nejlepšími kamarády Ronem a Hermionou v Zapovězeném lese. Některé nedokončené scény zachycují například Voldemorta s jeho věrnými Smrtijedy, Hagrida ve vzduchu na létající motorce s někým, kdo vypadá jako Hermiona, kolem pár bradavických studentů na košťatech a další na testrálech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter a Relikvie smrti: Víme, jak budou vypadat scény z posledního Pottera!