Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry Potter a Relikvie smrti: Nové videoklipy a potížista Stephen Fry

Veronika Jílková

Veronika Jílková

9. 11. 2010

!speciál!Na oficiální stránku prvního dílu Harryho Pottera a Relikvie smrti byly vloženy nové záběry z filmu. Zároveň se dostaly ven tajné fotografie z natáčení díky herci Stephenu Fryovi.

Daniel Radcliffe jako Harry Potter, Zdroj: distributor filmu

Warner Bros. Pictures nedávno přepracoval oficiální stránky k první části Harryho Pottera a Relikvie smrti a přidal na ně další zajímavé scény z filmu. Mezi nimi se například objevuje jízda Harryho na Hagridově motocyklu nebo Voldemortova schůzka se Smrtijedy.

Topzine.cz pro vás připravil speciál k filmu Harry Potter a Relikvie smrti, více článků naleznete zde.

Recenzi filmu Harry Potter a Relikvie smrti – 1. část si přečtěte zde!

Další novinky se vynořily okolo nově zveřejněných fotek na internetovém portálu Twitter. Tam je nahrál známý herec a komik Stephen Fry (Alenka v říši divů, V jako Vendeta). Na fotkách se bohužel objevily záběry, které byly utajené – například nová vizáž Harryho Pottera nebo některé záběry jeho boje s Voldemortem. Jen co fotografie začaly kolovat internetem, Fry je okamžitě smazal. Nechal se slyšet, že jeho počínání bylo velice unáhlené a rozpustilé. Zda bude za svůj překlik nějak stíhán, zatím není známé.

Harry Potter a Relikvie smrti je poslední díl knížky o slavném kouzelníkovi, jenž pátrá po rozpolcených duších Voldemorta, aby zničil jeho nesmrtelnost.

První část zavítá do českých kin 18. listopadu 2010. Na druhou část tohoto snímku si musíme počkat až do července příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter a Relikvie smrti: Nové videoklipy a potížista Stephen Fry