Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry Potter a Relikvie smrti: Pohled do zákulisí natáčení!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

14. 2. 2010

normal_3563660284_b2cb4dde35_b

Nové snímky nám představí okolí Bradavického hradu ve Swinley Forest v Bracknell. Podívejte se, jak vypadá škola čar a kouzel z pohledu filmařů.

Harry Potter 7

Harry Potter 7

Harry Potter a Relikvie smrti (zde více) se natáčí ve Swinley Forest v Bracknellu na západě od Londýna. Z nových snímků je vidět struktura a postavení technického týmu a okolí Bradavického hradu.

Nové obrázky z lesa nezobrazují žádné herce. Na jiných fotkách z natáčení už ale můžeme vidět Daniela Radcliffa, coby slavného Harryho Pottera, a jeho dva největší kamarády Hermionu Grangerovou (Emma Watson) a Rona Weasleyho (Rupert Grint).

Harry Potter 7

Harry Potter 7

Harry Potter a Relikvie smrti bude finální kapitolou celé filmové série slavné spisovatelky Joanne Rowlingové, která Harryho stvořila již v roce 1997. Příběh opět pokračuje putováním za Lordem Voldemortem, tentokrát po jeho viteálech, které se Harry snaží zničit a tím ukončí Voldemortovu nesmrtelnost a sílu.

Sedmý díl čarodějnického učně bude rozdělen do dvou filmů. Premiéra první části je naplánovaná na 19. listopad 2010 v Anglii a USA. Část druhá by měla mít premiéru 15. června 2011. Fanoušci tohoto fantasy světa se mají opravdu na co těšit.

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint

Produkce Warner Bros. Pictures potvrdila, že první část bude mít možnost zobrazení obrazu ve 3D.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter a Relikvie smrti: Pohled do zákulisí natáčení!