Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 přináší nové video-rozhovory a fotky

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 3. 2011

Druhá část posledního dílu o slavném Potterovi se blíží. My se ale již teď můžeme kochat novými fotkami nebo záběry z filmu. Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 je jedním z nejočekávanějších filmů letošního léta. Chlapec, který přežil, přežívá doteď a my se těšíme na to, zda přežije i tu nejkouzelnější bitvu roku.

Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint v rolích Harryho, Hermiony a Rona v druhé části filmu o slavném čaroději, Zdroj: distributor filmu

Fanoušci Harryho Pottera se opět dočkají nových přírůstků. Produkce totiž uveřejnila nové fotky a videa z filmu. Můžeme se tedy zase přiblížit magickému světu tohoto, ne už tak, mladého kouzelníka a jeho přátel, kteří dále pokračují v poselství zničit všechny viteály Lorda Voldemorta. Harryho hlavní úkol je ovšem zabít onoho všemocného čaroděje, protože jak jednou byla pronesena kletba: oba žít nemohou, jeden musí zabít druhého. Na konci druhé části sedmého dílu nás tak čeká závěrečná bitva, která rozhodne o osudech všech postav.

FOTO: Speciál Harry Potter

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson se vracejí do svých rolí Harryho, Rona a Hermiony a po boku Toma Feltona, Heleny Bonham Carter, Ralpha Fiennese, Alana Rickmana a Bonnie Wright nás dovedou až do samého cíle této potterovské ságy, kterou na svět přivedla spisovatelka J. K. Rowling v roce 1997. Od této doby se na světě prodalo kolem 500 milionů knižních výtisků, jež byly přeloženy do celé řady jazyků, včetně latiny či starořečtiny. U nás se o překlad postarali Pavel a Vladimír Medkovi.

Internetový kanál ABC Family’s uveřejnil video, ve kterém můžeme zhlédnout nově natočené scény z filmu. Hlavní postavy s producentem a režisérem Davidem Yatesem nás také více seznamují s dějem a popisují temné stránky, které ve filmu můžeme nalézt. Nechybí přímé záběry z natáčení, magické okamžiky, dobrodružné a akční chvíle nebo tradiční objímací a smutné scény.

Druhé video je sice starší a představuje nám i záběry z první části snímku, ale i zde se lidé ze štábu vyjadřují ke své práci.

Další perličkou je Víkend s Harrym Potterem, který uvádí kanál ABC Family’s. Od 17. března jsme mohli začít Kamenem mudrců a večer 20. března zakončí tento maratón Fénixův řád.

„Film je opravdu fantastický, máte se na co těšit,“ dodává Emma Watson k poslednímu dílu. To tedy máme a už brzy…

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II)

Dobrodružný/Drama/Rodinný/Fantasy
Velká Británie/USA, 2011

Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Bonnie Wright, Maggie Smith, Evanna Lynch, Robbie Coltrane, Alan Rickman, Geraldine Somerville, Natalia Tena, Kelly Macdonald, Tom Felton, Toby Regbo, Emma Thompson, Ralph Fiennes

Premiéra v ČR: 14. července 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 přináší nové video-rozhovory a fotky