Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Harich vypadl ze SuperStar. Naopak Šepsovi se Jamajka stále vzdaluje

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

23. 5. 2011

FOTO: Martin HarichFinálová čtyřka opět musela jednoho ze svých řad poslat domů. Večer plný nesmrtelných hitů skupin Abba a Queen byl zábavný nejen pro diváky, ale také pro soutěžící, kteří si kromě samotného zpěvu užívali i kostýmy. Martin Harich ale svůj boj o postup prohrál.

FOTO: Martin Harich

Martin Harich, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Vyřazovací večer zahájila reportáž z autogramiády a koncertu celé finálové dvanáctky. Kromě ukázek vystoupení některých zpěváků bylo možné zaslechnout také názory na soutěžící a tipy na vyřazení zbylé čtveřice, které se velmi různily.

Podívejte se na fotogalerii z předešlého finálového večera

Tradiční začátek rozptýlil netradiční host. Vystoupil vítěz Slovenské SuperStar z roku 2006, pro české publikum nepříliš známý Peter Cmorik. Na Slovensku je však známý velmi dobře a dokonce získává jednoho Slavíka za druhým. Peter představil svou novou píseň Kam som rozum dal. Příjemná, melodická skladba.

Jak to viděla porota?

Habera: Michal Šeps

Zeťová: Michal Šeps

Osvaldová: Michal Šeps

Rytmus: Michal Šeps

Můj tip: Michal Šeps

Verdikt hlasujících diváků: Martin Harich

Po dlouhém úvodu a tisících zbytečně vyřčených slov se moderátoři konečně dostali k hlavnímu aktu celého večera – k vyřazování. Leoš opět začal rozřazovat zpěváky. Jako první byl do horního patra poslán Martin Harich. Ihned po něm vystoupal po schodech také Michal Šeps. Velmi překvapivě tak na jevišti zůstala dvojice v očích poroty největších favoritů, Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec.

Foto: Finálová čtyřka SuperStar

Finálová čtyřka SuperStar, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Neuvěřitelně stresovou situaci ale Leoš ještě více napjal, když oznámil, že postupuje Gabriela i Lukáš. Vážnost se v mžiku vytratila z tváří nejen zmíněné dvojice, ale také poroty. Objevily se první radostné úsměvy. Zato Michalovi a Martinovi jejich výrazy poněkud ztuhly. Nyní bylo tedy jasné, že vyřazen musí být někdo z horního patra. Diváci rozhodli, že tentokrát soutěž skutečně opustí Martin Harich.

Martin Harich zazpíval na rozloučenou veselou skladbu Beautiful Day, jež z jeho úst zněla vážně skvěle. Martin si své poslední vystoupení na hvězdném pódiu skutečně užil a tančil mezi plyšáky, kteří k němu létali ze všech stran. Zbylá postupující trojice bude příští týden bojovat rovnou se třemi písněmi. Zazní věci z dílny Mekiho Žbirky, unplugged skladby a písně dle vlastního výběru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harich vypadl ze SuperStar. Naopak Šepsovi se Jamajka stále vzdaluje