Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Hana Mašlíková: Sexy trosečnice na mole

Linda Zikmundová

Linda Zikmundová

9. 3. 2010

Hana MašlíkováJe Hana Mašlíková slavná jen díky svému chirurgicky upravenému poprsí? Jak se jí žilo před silikony a po nich? A není náhodou víc než jen další umělohmotná modelka?

Zdroj: miss-cr.cz

Zdroj: miss-cr.cz

O tom, že poprsí sehrálo v kariéře Hany Mašlíkové významnou úlohu, není pochyb, ale ona bodovala i před svou první operací. Modelka přezdívaná mezi přáteli Mašle se narodila před sedmadvaceti lety v Teplicích. Na modelingovou dráhu se vydala ještě na střední škole, jejíž studium přerušila a kterou dokončila za pár let dálkově. A kvůli kariéře modelky později obětovala i svou tehdejší práci obchodní manažerky.

V roce 2006 se přihlásila do soutěže Miss ČR, ve které se probojovala až do finále. Přestože nezvítězila, podařilo se jí vyfouknout titul Miss Silueta pozdější Miss World Taťáně Kuchařové, která v tomto ročníku posbírala téměř všechna ocenění, která se udělují. V tomto roce se Hana také zúčastnila reality show Trosečník, kterou vysílala jedna z tuzemských televizních stanic. Soutěž se natáčela na ostrovech v tichomořském zálivu Panama a úkolem soutěžících bylo přežít v náročných podmínkách s minimálním vybavením. Nutno dodat, že Hanka vydržela dlouho a vypadla těsně před finálovou trojicí.

Zdroj: moda-design.sk

Zdroj: moda-design.sk

Dalším významným momentem Hančiny kariéry se stalo už zmiňované zvětšení prsou, které jí přineslo nejen více zakázek, zejména na předvádění spodního prádla, ale i nečekanou reoperaci způsobenou nedostatečnou rekonvalescencí pacientky. Ale jen prsa by k raketovému odpichu mezi české sexbomby nestačila, a tak došlo i na změnu účesu. Ten se stále zkracoval a původní blond barvu nahradil platinový odstín. Hanka proto bývá často přirovnávána k Victorii Beckham nebo zpěvačce Rihanně.

Hana se pravidelně účastní jedné z největších a nejprestižnějších přehlídek spodního prádla u nás Top Secret. Svou účastí také podporuje řadu charitativních projektů. V roce 2008 nafotila v Turecku svůj první samostatný kalendář a objevila se také v časopise Playboy. V poslední době se stále více prosazuje jako moderátorka a neustále na sobě pracuje. Objevila se také v několika videoklipech. Mezi její záliby patří jízda na koni, díky které se udržuje fit, a její dvě čivavy. Nezbývá než čekat, kdy o ní zase uslyšíme. Určitě to bude brzy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hana Mašlíková: Sexy trosečnice na mole