Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Halina Pawlowská už měsíc pracuje v nakladatelství Albatros Media

Redakce

Redakce

10. 6. 2011

Na začátku května byla do pozice vedoucí nedávno zřízeného Producentského centra nových formátů společnosti Albatros Media jmenována Halina Pawlowská. Největší české nakladatelství se na spolupráci se známou spisovatelkou, scenáristkou, moderátorkou, publicistkou a vydavatelkou těší a nová členka jeho vedení vyzývá veřejnost ke spolupráci.

 

FOTO: Halina Pawlowská

 

Halina Pawlowská se mediálně zviditelnila především díky svým talk show sršícím osobitým humorem. Její vydavatelská, publicistická a spisovatelská kariéra zůstává v povědomí lidí až někde opodál. Právě publicistické a vydavatelské zkušenosti ocenila společnost Albatros Media, pod jejíž záštitou fungují nakladatelství Albatros, CooBoo, Computer Press, Plus a Motto. S nakladatelstvím Motto Halina Palowská již několik let spolupracuje a vydala zde několik svých knih. Vyšel zde i její nejznámější počin Díky za každé nové ráno, který se stal předlohou ke stejnojmennému filmu, o jehož scénář se postarala autorka.

Nebojte se ozvat Halině!

Mise Producentského centra nových formátů spočívá především v úspěšném prosazení i na ostatních mediálních polích. „Za smysluplné nyní považujeme nové projekty nejenom v oblasti televize, filmu a periodik, ale též v oblasti nových elektronických médií,” komentuje aktuální plány generální ředitel společnosti Michal Krejčí. Můžeme například očekávat více knih v elektronické a audio podobě. Vzhledem k více než dvacetileté spolupráci Haliny Pawlowské s Českou televizí a zkušenostem s vydáváním několika časopisů by proces mediálního prolínání měl probíhat pod způsobilým dohledem.

Obě strany považují nástup Haliny Pawlowské do nově zřízené funkce za přirozené vyústění vzájemné dlouholeté spolupráce. Jedna z našich komerčně nejúspěšnějších spisovatelek se těší na zúročení svých zkušeností s médii, v jejichž sféře se pohybuje již od osmnácti let, a zároveň zálib, které jí literatura poskytuje. „Nebojte se mi ozvat, třeba zrovna váš nápad je úplná bomba!“ vzkazuje Halina všem, kdo mají nějaký nápad!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Halina Pawlowská už měsíc pracuje v nakladatelství Albatros Media