Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Green Day budou mít svou hru!

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

17. 12. 2009

Green DayBillie Joe Armstrong a spol. následují kroky The Beatles. Vydají vlastní verzi videohry Rock Band, která má vyjít v roce 2010. Poskytnou tak svým fanouškům možnost hrát písničky z rozsahu celé jejich dvaceti dvouleté kariéry.

Grren Day, Zdroj: gamespy.com

Grren Day, Zdroj: gamespy.com

The Beatles: Rock Band byla vydána v září. Fanoušci mohou při hraní používat nástroje, které vypadají podobně jako ty, které užívali Fab Four v době svého největšího úspěchu. Další vyvolenou skupinou jsou Green Day.

Zpěvák Billie Joe Armstrong řekl, že videohra dá fanouškům šanci cítit se skutečně jako by byli v Green Day. „Pracovali jsme s týmem Rock Band poslední rok, abychom umožnili hraní písní z 21st Century Breakdown, a jsme z této práce nadšení. Obsáhne celou naši kariéru,“ řekl. „Chceme, aby to lidi nastartovali, vybrali si své oblíbené písničky a hráli spolu s námi, vtělení do Rock Band. Mohou tak pocítit, jaké je to vystupovat na pódiu jako Green Day,“ vysvětlil Billie Joe.

Očekává se, že hra vyjde někdy během příštího roku. Než ale přijde na trh, mohou si prozatím nadšenci užít tři songy skupiny (Christian’s Inferno, Last of the American Girls a Viva La Gloria), které je možné stáhnout na Rock Band Music Store od 15. prosince. Hra je určená pro Playstation 3, Xbox 360 a Wii. Rock Band je pod značkou herního tvůrce Harmonix, vlastněného společností MTV Networks.

The YouTube ID of 2-Xfx9zMRUA& is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Green Day budou mít svou hru!