×
TOPZINE.cz

Gracepoint: Doctor Who a Skyler White řeší vraždu v novém seriálu

FOTO: Gracepoint

Stanice Fox si na podzim připravila několik nových seriálů. Vedle Gothamu a Utopie je dalším na pořadí Gracepoint – příběh, který je jakousi kombinací remaku a rozšířením uznávaného britského seriálu Broadchurch.

video

Gracepoint bude desetidílná sága zaměřená na pobřežní městečko v Kalifornii a na vraždu malého Dannyho Solana. Případ budou řešit detektivové Emmett Carver (David Tennant, Doctor Who) a Ellie Miller (Anna Gunn, Breaking Bad), avšak do vyšetřování se zapojí snad každý v Gracepointu, protože to vypadá, jako by s případem byli spojeni všichni.

Dalšími herci, které v seriálu uvidíme, jsou Nick Nolte, Jacki Weaver, Michael Peña, Josh Hamilton nebo Sarah-Jane Potts. Seriál vytvořil – stejně jako Broadchurch – Chris Chibnall, který bude pracovat jako vedoucí produkční. Společně s ním se na Gracepointu budou podílet tvůrci Anya Epstein (V odborné řeči) a Dan Futterman (Capote).

Chibnall napsal první epizodu, kterou natočil James Strong. Ten v mnoha záběrech rád zapojuje dlouhé pohledy na horizont, čímž příběhu dodává jakýsi nádech vážného prázdna.

Podle traileru to vypadá, že v seriálu budou hrát velkou roli emoce. Nikdo nemůže mít rád život ve městě, kde je nevyřešená vražda dítěte. Tuto záhadu budou moci smět diváci řešit společně s detektivy každý čtvrtek už tento podzim.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..