Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Gossip: SaSaZu rozhýbe nekonvenční lesbička!

Redakce

Redakce

15. 3. 2010

gossipBeth Ditto roztočí své obdivované křivky 26. června v pražském klubu SaSaZu! Dojde i na největší hit Standing In The Way Of Control?

Zdroj: Factory Prom

Gossip, Zdroj: archiv

Na hudební scéně se pohybují již od roku 1999, ale znatelnou pozornost na sebe strhli teprve v pořadí třetí deskou Standing In The Way Of Control (2006). K říznějšímu zvuku a prosazení se na trhu zřejmě pomohla i nová bubenice Hannah Blilie, která do hudby Gossip vnesla více energie a nových nápadů.

Již zmíněná průlomová deska obsahuje mimo jiné i eponymní song kritizující americkou legislativu, která neumožňuje sňatky stejným pohlavím. Ten se v Americe okamžitě stal nejhranější písní na všech párty. Píseň samozřejmě nevznikla náhodou. Sama zpěvačka Beth Ditto se totiž přiznává k lesbické orientaci.

Jako další odkaz na homosexualitu vydali loni CD Music For Men, které však poněkud zapadlo mezi všemi ostatními aktivitami, kterým se hlavně frontmanka hojně oddává. Založení vlastní módní kolekce pouze odstartovalo velký zájem bulváru o její osobu, který sama neustále přiživuje například akty pro pánské časopisy či výroky o nepotřebnosti používání deodorantů, dámských žiletek a jiných zaběhlých stereotypů vztahujících se k ženské kráse, diety nevyjímaje.

Rozhodnete-li se zajít na vystoupení Gossip do SaSaZu, zajisté nebudete zklamáni, protože je předchází pověst nevídaných živých show a už jen spatřit naživo Beth Ditto bude jistě silným zážitkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Gossip: SaSaZu rozhýbe nekonvenční lesbička!