Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Goodfellas vyhráli svou desku v kasinu, nyní ji pokřtí v pražské Akropoli

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

30. 3. 2011

Karlovarská kapela Goodfellas se před nedávnem vrátila z Kalifornie, kde natáčela své debutové album. Výsledek své práce představí pražskému publiku už 6. dubna v Paláci Akropolis na pražských Vinohradech.

Foto: Goodfellas

Goodfellas rádi natáčí u moře, po Polsku tentokrát zamířili do Kalifornie, Zdroj: archiv Goodfellas

Při snaze získat finanční prostředky na svou desku kytarista Gonzales dokonce vsadil své úspory v kasinu. Sice prohrál, ale při té příležitosti se setkal se současným hlavním partnerem kapely, díky kterému mohla kapela odcestovat do kalifornského Sacramenta. Pod vedením producenta Chrise DiBenedetta zde natočili svou debutovou desku Robbery Blues. Zní to jako příběh z amerického filmu, že?

„Je to jako splněný sen!“ říkají kluci z Goodfellas. „Nahrávali jsme tam, kde vznikaly nejoblíbenější a nejvzácnější desky z našich sbírek,“ dodávají. Zpěvák Tomáš přiznává, že se vždy chtěl do Ameriky podívat, přesvědčit se, že to tam je takové, jaké si představoval.

Kromě desky Robbery Blues natočili Goodfellas v Kalifornii i klip k singlu Bobby Long. Ten, i další skladby z nové desky si budete moct poslechnout naživo už ve středu 6. dubna v Paláci Akropolis od 19:30. Společně s Goodfellas na koncertu zahrají i rakouští My Name Is Music.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Goodfellas vyhráli svou desku v kasinu, nyní ji pokřtí v pražské Akropoli