Menu
TOPZINE.cz
Hudba

George Michael po autonehodě opouští nemocnici

Redakce

Redakce

1. 6. 2013

George Michael byl po téměř dvoutýdenním pobytu propuštěn z nemocnice poté, co prodělal autonehodu na britské dálnici.

George Michael  Zdroj: georgemichael.com

George Michael Zdroj: georgemichael.com

Podle prohlášení mluvčího na oficiálních stránkách umělce z 28. května Michael opustil nemocnici a „pokračuje v odpočinku a nabírání sil. Je mu dobře a děkuje všem za vyjádření podpory.“

Populární zpěvák může děkovat štěstěně, že incident přežil. Dle dostupných informací zřejmě vypadl ze sedadla spolujezdce z auta jedoucího zhruba 110 km/h. Umělcův PR tým nebyl příliš sdílný a konstatoval pouze, že Michaelovi „byly ošetřeny povrchové řezné rány a pohmožděniny, ale je v pořádku“.

Nebyla to první bouračka

O incidentu promluvili v britském tisku také očití svědci. Jedna z nich, Katherine Fox, řekla deníku The Sun, že Michael měl „ošklivá řezná poranění na čele a vzadu na hlavě. Jeho tvář a zuby byly pokryty krví. Dýchal a byl při vědomí, ale v šoku.“

Není to zdaleka poprvé, co má britský zpěvák problémy na silnici. Za posledních deset let byl zapleten hned do několika incidentů. V roce 2004 měl dvě autonehody. Roku 2006 byl přistižen, jak naboural tři auta, když se snažil zaparkovat, a o rok později mu byl odebrán řidičský průkaz za jízdu pod vlivem drog.

Poté co mu byl průkaz vrácen, měl další autonehodu. Po havárii v roce 2010 byl dokonce odsouzen na osm týdnů do vězení, poté co soud zjistil, že před nehodou požil koktejl z cannabis a předepsaných antidepresiv.

The YouTube ID of Uem9uvf2FlA& is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

George Michael po autonehodě opouští nemocnici