×
TOPZINE.cz

George Michael je po autonehodě v nemocnici. Utrpěl poranění hlavy

George Michael Zdroj: georgemichael.com

George Michael se zotavuje v nemocnici po autonehodě. Britská média uvádějí, že 49letý bývalý frontman skupiny Wham! jel jako spolujezdec v autě, které sjelo z dálnice M1 poblíž Londýna.

George Michael. Zdroj: georgemichael.com

„Mohu potvrdit, že George je stále v nemocnici, ale pouze preventivně na pozorování, protože utrpěl řezné rány na hlavě. Je však na dobré cestě k uzdravení a těší se domů,“ uvedla zpěvákova mluvčí Connie Filippellová.

Očitá svědkyně nehody uvedla, že své auto smykem zastavila poté, co zpěvák sjel ze silnice. „George utrpěl na první pohled ošklivou řeznou ránu na čele a zátylku. Měl od krve celý obličej, dokonce i zuby,“ popisovala řidička.

Doktoři si u Michaela podávají dveře

Loni bylo zrušeno Michaelovo australské turné kvůli obavám o zpěvákovo zdraví. Byl totiž hospitalizován se zápalem plic na jednotce intenzivní péče ve Vídni, léčil se měsíc.

George Michael prodal během své kariéry přes 100 miliónů nahrávek. V poslední době je ale v médiích diskutován spíše zpěvákův osobní život než jeho hudební kariéra. V roce 1998 byl například zatčen v Kalifornii za neslušné chování na toaletách. Měl také řadu sporů s policií kvůli držení omamných látek, a jednou byl dokonce odsouzen za řízení pod vlivem drog.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..