Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Frontman skupiny Smashing Pumpkins byl napaden v průběhu koncertu mexickými Luchadory

Redakce

Redakce

8. 9. 2010

FOTO: Billy Corgan napaden LuchadoryNa koncertě Smashing Pumpkins můžete vidět a zažít hodně věcí. Je docela pravděpodobné, že si frontman skupiny, Billy Corgan, neodpustí pár vtípků směrem k publiku. Je zcela jisté, že uvidíte dvacetiletého bubeníka Mika Byrnea, jak ničí svůj set. Opravdu nikdy byste ale nečekali, že skupinu napadnou tři Luchadoři (název pro mexické wrestlery, kteří stáli u vzniku tohoto sportu), a tím přeruší koncert.

FOTO: Billy Corgan napaden Luchadory

Billy Corgan byl v průběhu koncertu napaden Luchadory, Zdroj: jaunted.com

Přesně to se však stalo během jejich koncertu 27. srpna v National Auditorium v Mexico City. Tři statní Luchadoři známí z wrestlingové skupiny AAA napadli frontmana skupiny Billyho Corgana a začali se s ním prát. Vtom ale na pódium vtrhla ochranka, Luchadory od zpěváka odtrhla a zjednala tak pořádek. Koncert tedy po menším šoku všech přítomných mohl dále pokračovat.

„Bylo to šíleně nudné vystoupení, a tak jsme se prostě rozhodli, že to celé ukončíme,“ říkali po incidentu samotní Luchadoři. Jenže nic není tak, jak se na první pohled může zdát. Corgan je totiž velkým fandou tohoto sportu a využije každé příležitosti, která se mu naskytne, aby show oživil.

Není to totiž poprvé, co se o něm píše v souvislosti s wrestlingem. V roce 2008 si Corgan vypůjčil song skupiny Doomsday Clock k propagaci jedné z wrestlingových akcí. A den po incidentu s Luchadory se ukázal na Sunset Strip Music festivalu, kde jeho syna uviděli s maskou těchto wrestlerů na obličeji. Tenhle chlapík je prostě blázen do wrestlingu a zároveň ví, jak si pořádně užívat života.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Frontman skupiny Smashing Pumpkins byl napaden v průběhu koncertu mexickými Luchadory