Menu
TOPZINE.cz
Sport

Freebord Open Season 2011: Začíná sezóna asfaltového snowboardingu!

Nejen pro všechny sportovní nadšence, ale i pro všechny zvědavce se v sobotu 7. května nabízí možnost účasti na zahájení letošní freebordové sezóny. Předpověď počasí vypadá celkem slibně, tak se přijďte podívat!

FOTO: Snowboard the Streets!

Snowboard the Streets!, Zdroj: youtube.com

Freebording je poměrně nový sport, není mu ještě ani deset let a již si ve světě získal mnoho fanoušků. Dokonce i v naší milé vlasti. Nyní máte možnost se s ním blíže seznámit a vidět jízdu na freebordu naživo.

Stačí, když přijedete 7. května do Prahy-Slivence. Akce bude probíhat zhruba od 13 do 21 hodin a je určena úplně všem – freebordovým jezdcům i fanouškům. Místo srazu je za obcí Lochkov. Více informací naleznete mimo jiné i na Facebooku.

Rozhodně to bude zajímavá podívaná. Jezdcům budou k dispozici tři jízdní trasy a auto-lanovka, budou probíhat různé soutěže a také zde bude možnost zakoupit náhradní díly a další freebord věci za speciální ceny. Zájemci si budou moci na prkno na chvilku stoupnout a třeba si i domluvit jeho pozdější zapůjčení.

Organizátoři akce slibují tři kopce s prašanem. Tak doufejme (vzhledem k nynějším výkyvům počasí), že se bude počasí chovat tak, jak se na květen sluší a patří.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Freebord Open Season 2011: Začíná sezóna asfaltového snowboardingu!