×
TOPZINE.cz

Francouzský designér navrhl levitující stůl. Navíc politý krví

OBR: Paint or Die but Love me

Francouzský designér John Nouanesing je autorem netradičního stolu, který působí dojmem, jako by byl levitoval ve vzduchu. Odvážili byste se odložit si na něj svůj hrneček s kávou?

Stůl působí dojmem, jako by byl neustále v pohybu. Zdroj: johnnouanesing.fr

Na první pohled je divákovi jasné, že tento netradiční červený předmět představuje stůl. Jasně rozpoznatelná je z něj však jenom deska, která jako by byla politá a tekutina z ní stékala v různě velkých kapkách. Plocha tak vypadá, jako by tála a byla značně nestabilní. Ve skutečnosti však některé z  kapek sahají až na zem a důmyslně tak maskují to, že jde o nepravidelně rozmístěné nohy stolu.

Záleží už na každém, co si představí pod „materiálem“, z něhož je stůl vytvořený. Někteří v něm vidí červenou barvu a stůl považují za dokonalou součást bytu umělce, jiní tvrdí, že jde o krev a stůl patří spíš do hororů. S oběma variantami počítá jeho mladý autor, který pro něj vybral trefný název Paint or Die but Love me.

OBR: Paint or Die but Love me
Nohy stolu se důmyslně ztrácí mezi kapkami.

Pokud jste se do designového stolku skutečně zamilovali, jak požaduje jeho název, a plánujete jeho zakoupení, budete se muset obrnit trpělivostí. Přestože jde o originální kus nábytku, který by kupce jistě snadno našel, jde prozatím jen o návrh a stůl se prozatím nevyrábí.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..