×
TOPZINE.cz

Francis Ford Coppola natáčí nový film s Valem Kilmerem

V naprosté tichosti začalo natáčení nového snímku oscarového režiséra Francise Forda Coppoly s názvem Twixt Now and Sunrise. Podle dostupných informací se bude jednat o thriller s hororovými prvky. Hlavní roli spisovatele si zahraje Val Kilmer.

Francis Ford Coppola při natáčení, Zdroj: hollywoodnews.com

Z dalšího obsazení je známá dvanáctiletá herečka Elle Fanning (Super 8) a Bruce Dern, který už  v sedmdesátých letech hrál ve slavné adaptaci Velkého Gatsbyho podle Coppolova scénáře. Děj se ovšem bude točit kolem Kilmerovy postavy autora hororových příběhů. Film na motivy Coppolovy vlastní povídky se navíc natáčí na jeho vlastním pozemku v Napě v Kalifornii.

Internet prozatím plnily spekulace o plánech na pokračování akčního slaďáku Top Gun. Nakonec se na něm ale nebude podílet Tony Scott (Nepřítel státu) ani Tom Cruise. Právě Cruisův protivník na plátně Val Kilmer podle všeho chytá druhý herecký dech. Nedávno zapůsobil ve Špatném poldovi Wernera Herzoga po boku Nicolase Cage, ačkoliv je to už dávno, co vyloženě zářil v Nelítostném souboji nebo The Doors.

Režisér Coppola se téměř desetiletí od Vyvolávače deště vrací s osobitějšími a nezávislejšími filmy. V roce 2007 se v kinech objevil snímek Youth Without Youth v hlavní roli s Timem Rothem, dva roky nato nízkorozpočtové drama Tetro.  Jednasedmdesátiletému Coppolovi letos 13. listopadu také udělí Rada guvernérů americké filmové akademie při slavnostním ceremoniálu Thalbergovu cenu za jeho výjimečnou a dlouholetou producentskou práci.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..