Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Fotoreportáž: Pojďte se s námi podívat na natáčení pohádky Vodník a Karolínka

Redakce

Redakce

13. 9. 2010

V pondělí 6. 9. 2010 jsme se vypravili do obce Obděnice na natáčení nové české pohádky s názvem Vodník a Karolínka. Jedná se o klasickou pohádku, v níž, jak již název napovídá, nebude chybět ani typická pohádková bytost – vodník.

Vodník a Karolínka Zdroj: Pavel Vrtiška, Topzine.cz

Je sice teprve září, ale diváci České televize se již dnes mohou těšit na Vánoce. V tu dobu se totiž bude nová pohádka, natáčená pod taktovkou Jaroslava Hovorky, vysílat.  V příběhu o lásce mezi mlynářovou dcerou Karolínkou (Ivana Korálová) a vodníkem Jonášem (Filip Cíl) uvidíte kromě hlavních protagonistů například Davida Prachaře, Miroslava Táborského, Jitku Sedláčkovou, Jakuba Gottwalda, Otmara Brancuzského a další. Celá pohádka se bude natáčet v krásném prostředí Hoslovického mlýna a jeho okolí.

A o čem pohádka bude?

Příběh vypráví o lásce Jonáše a Karolínky, kteří se do sebe na první pohled zamilují. Chudinka Karolínka ovšem  ani netuší, že Jonáš není člověk, ale vodník. V lásce se jim snaží zabránit škodolibý Libor, který by Karolínku měl rád pro sebe. Jonášovi pro změnu brání jeho otec vodník Hastrbuch. Jonáš tak upadá do stínu intrik, které na něj byly nastraženy Liborem, a navíc se kvůli vodnické kletbě proměňuje v žábu. Na to, zda se Karolínce podaří najít Jonáše, zrušit zlou kletbu a přesvědčit celou vesnici o jeho nevině, si budete muset počkat do Vánoc.

[album:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotoreportáž: Pojďte se s námi podívat na natáčení pohádky Vodník a Karolínka