Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Fotografie může být ten nejkrásnější dárek

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

30. 8. 2010

Určitě také znáte ono dilema, co koupit mamince či babičce k svátku nebo k narozeninám. Jak obdarovat rodiče při jejich výročí? Čím potěšit sestru, které se narodilo dítě? Zkuste to originálně.

Zdroj: fotoregali.com

Zdroj: fotoregali.com

Každá babička i maminka si schovává fotografie již od svého mládí. V dnešních fotolabech, ať už v kamenném či internetovém obchodě, se dá s fotkami doslova čarovat.

Ve škole v Bradavicích by se jistě divili, jak může být kouzelným dárkem obyčejný hrneček jakékoli barvy, který ale není jen tak ledajaký. Když do hrnku připravíte babičce její oblíbený čaj, ukáže se fotografie, kterou pro ni připravíte. Cena podobného hrnečku je něco málo přes 200 korun.

A co teprve fotokniha z těch nejkrásnějších fotografií, které skrývá maminčin zaprášený kufr na půdě? Průřez jejím životem v kvalitní vazbě nenechá její oko suché. A přitom je to tak jednoduché. Ve svém oblíbeném on-line fotolabu si stáhnete malý program, který prakticky vše udělá za vás.

Zdroj: fotoregali.com

Zdroj: fotoregali.com

Pouze výběr obrázků je čistě ve vaší režii. Knihy se cenově liší v závislosti na počtu stránek a vazbě. Pokud stačí kroužková vazba, vejdete se do 300 korun, jestliže se vám více líbí vázaná kniha, připlatíte si dalších 700 korun.

Fotodárků je na výběr opravdu dost. Puzzle, polštářky či povlečení, kalendáře a diáře, talíře, trička, podložky pod myš nebo hodiny na zeď. Možností je nepřeberné množství a dárek, který takto vyrobíte sami, udělá jistě obrovskou radost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotografie může být ten nejkrásnější dárek