Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Foto: Yellow Umbrella a Chaotic zahráli pro brněnský Favál

Redakce

Redakce

19. 3. 2011

Ostřílená německá ska kapela Yellow Umbrella přijela do Brna představit své poslední album A Thousand Faces, v klubu Favál odehrála ve čtvrtek 17. března bezmála dvou hodinový set. Předskakovala jim pražská kapela Chaotic, která se do Brna vrátila po více než dvou letech.

Foto: Yellow Umbrella

Yellow Umbrella zahráli v Brně ve Faválu, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Už potřetí od vydání svého poslední alba A Thousand Faces přijela německá ska kapela Yellow Umbrella do Čech. Po Praze a Plzni si skladby z nového alba mohli naživo poslechnout fanoušci v brněnském klubu Favál. Tihle v oblecích vystupující pánové už nejsou žádnými mladíky, na pódiu to ale umí pekelně rozjet a jejich jamajské rytmy obohacené o východoevropské prvky roztancovaly všechny přítomné.

Zásluhu na tom měli i pražští Chaotic, kteří, přestože hráli kvůli nemocí způsobeným absencím v redukované sestavě, předvedli, že je hraní baví. Svižné tempo jejich koncertu dostalo publikum do té správné nálady a Yellow Umbrella pak mohla naplno rozjet své vystoupení. Připravili jsme si pro vás malou ukázku z koncertu v podobě fotogalerie, o kterou se postarala naše fotografka Tereza Ticháčková.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Foto: Yellow Umbrella a Chaotic zahráli pro brněnský Favál