Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Foto: Vousy dělají člověka. Anebo dělají z člověka umělce

Martina Knapová

Martina Knapová

16. 1. 2015

Lidé udělají cokoliv bláznivého, aby se mohli zviditelnit. Jeden muž ze San Francisca se například proslavil svou vášní pro úpravu vousů, z nichž vytváří neuvěřitelné obrazce a konkrétní předměty či zvířata. Své „umění“ šíří jak jinak než prostřednictvím sociálních sítí.

Mr.Incredibeard, Zdroj: www.facebook.com/Incredibeard

Mr. Incredibeard, Epic Ramen Bowl Beard. Zdroj: www.facebook.com/Incredibeard

Američan Isaiah Webb vešel do povědomí bláznivým nápadem, kdy si ze svých dlouhých, pečlivě upravovaných vousů vytvořil misku k jedení čínských nudlí (název v originále: Epic Ramen Bowl Beard). Od té doby pravidelně přispívá na sociálních sítích fotografiemi s bláznivě upravenými vousy, a to pod přezdívkou Mr. Incredibeard.

Nikdo by asi nevěřil, že se dá z vousů vytvořit třeba sněhulák, chobotnice nebo motýlek k obleku. Mr. Incredibeard se zdá být stále inspirován okolním světem, zatím mu nápady nedochází, jak lze vidět i v následující fotogalerii.

Tento nadšenec vousových kreací tvrdí, že si své vousy neholí od 15 let, kdy mu jeho budoucí žena poradila, aby si nechal narůst plnovous. Webbova manželka mu dokonce s úpravou vousů pomáhá. Trochu zvláštní pouto, ale proti gustu žádný dišputát.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Foto: Vousy dělají člověka. Anebo dělají z člověka umělce