×
TOPZINE.cz

Foto: Vousy dělají člověka. Anebo dělají z člověka umělce

Mr.Incredibeard, Zdroj: www.facebook.com/Incredibeard

Lidé udělají cokoliv bláznivého, aby se mohli zviditelnit. Jeden muž ze San Francisca se například proslavil svou vášní pro úpravu vousů, z nichž vytváří neuvěřitelné obrazce a konkrétní předměty či zvířata. Své „umění“ šíří jak jinak než prostřednictvím sociálních sítí.

Mr. Incredibeard, Epic Ramen Bowl Beard. Zdroj: www.facebook.com/Incredibeard

Američan Isaiah Webb vešel do povědomí bláznivým nápadem, kdy si ze svých dlouhých, pečlivě upravovaných vousů vytvořil misku k jedení čínských nudlí (název v originále: Epic Ramen Bowl Beard). Od té doby pravidelně přispívá na sociálních sítích fotografiemi s bláznivě upravenými vousy, a to pod přezdívkou Mr. Incredibeard.

Nikdo by asi nevěřil, že se dá z vousů vytvořit třeba sněhulák, chobotnice nebo motýlek k obleku. Mr. Incredibeard se zdá být stále inspirován okolním světem, zatím mu nápady nedochází, jak lze vidět i v následující fotogalerii.

Tento nadšenec vousových kreací tvrdí, že si své vousy neholí od 15 let, kdy mu jeho budoucí žena poradila, aby si nechal narůst plnovous. Webbova manželka mu dokonce s úpravou vousů pomáhá. Trochu zvláštní pouto, ale proti gustu žádný dišputát.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..