Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Versace pro H&M. Čekejte dámské mini, kůži a zlaté cvočky

Redakce

Redakce

2. 11. 2011

FOTO: Versace for H&MO spolupráci H&M a Donatelly Versace už bylo řečeno dost. Teď se podívejte, jaké kousky z limitované kolekce si budete moct pořídit.

FOTO:

Dámskou a pánskou kolekci doplní bytové doplňky, Zdroj: H&M.com

V průběhu několika let se v limitovaných edicích pro značku H&M stačily vystřídat Jimmy Choo, Lanvin, Sonia Rykiel či Viktor & Rolf. Všechny předešlé kolekce měly obrovský úspěch a u Versace tomu zřejmě nebude jinak.

Kreativní ředitelka Donatella Versace zapátrala do minulosti a použila kromě jiného klasické střihy a motivy dominující u značky Versace. Těšit se můžeme nejen na módu dámskou, kde převládají tradičně šaty, ale i pánskou s výraznými obleky dokonalého zpracování. A třešničkou na dortu budou extravagantní doplňky do domácnosti.

FOTO: Versace for H&M

Versace pro obyčejné smrtelníky

Co se týče dámské módy, téměř všechny modely jsou opravdu dokonalé. U některých se vám může zdát, že návrhářka trochu přestřelila, vše ale záleží jen na vašem vkusu a stylu.Vybírat můžete od klasicky černých šatů rýsujících postavu přes kožené bundy zdobené zlatými cvočky a zipy až po dámské křiklavé legíny s květinovým vzorem.

Nelíbí se vám kolekce Versace? Tady je něco pro vás!

Dámské šaty jsou asi tou nejpovedenější částí kolekce. Ani jedny už nemohou být více originální, a přesto jsou stále vkusné. Ať už si vyberete tradičně černé s klasickým motivem Versace, model inspirovaný Řeckem v červené barvě, nebo krátké růžové se zlatými obrazci.

Nepřehlédnutelné jsou šaty s metalickým leskem ve stříbrné nebo zlaté. Na každých šatech najdete nejeden dokonalý detail, který dodává celkovému vzhledu patřičný šmrnc. Všechny si je zamilujete při prvním pohledu.

FOTO: Versace for H&M

Pánové, máte na to?

Pánská móda není o nic méně extravagantní než dámská. Ukazuje nám možnosti různých kombinací, pro ty nejodvážnější výrazně růžové sako, kalhoty a boty. Samozřejmě i tady naleznete zlaté cvočky, které lemují kožené bundy, řecké vzory a palmové či optické motivy.

Pokud chcete něco z kolekce Versace ulovit, připravte si ostré lokty. Brány pražské Nákupní galerie Myslbek se otevřou ve čtvrtek 17. listopadu. A bude to boj.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hm_versace_2011/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Versace pro H&M. Čekejte dámské mini, kůži a zlaté cvočky