Menu
TOPZINE.cz
Hudba

FOTO: Trutnov 2011 nabídl Iggyho Popa či Briana „Head“ Welche

Je to za námi! O čem je řeč? To další ročník proslulého trutnovského festivalu zase na rok zavřel krám. A jaké byly čtyři dny pod krkonošskými výběžky? Podívejte se na fotografie z letošního ročníku!

Návštěvníci trutnovského festivalu zaplnili celý amfiteátr, Zdroj : Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Trutnovský festival je jiný, byla jsem varována z mnoha stran. Program není zveřejněn dříve než na místě a upoutávky na sponzory bychom hledali marně. Trutnov zkrátka pracuje sám pro sebe, a to zřejmě lépe, než bychom bývali na první pohled čekali. Atmosféra je skvělá a každý v rámci festivalového areálu najde, co hledá! Hudbou počínaje, starými známými konče.

Během čtyř dnů se na pěti pódiích vystřídaly takové zahraniční hvězdy, jako otec a přímé ztělesnění punku Iggy Pop, ex – Korn Brian Head Welch, obě hudební tělesa vystupující shodně pod hlavičkou N.O.H.A či španělští The Locos, kteří spatřili světlo světa po rozpadu populárních Ska-P.

Naši malou zemi na trutnovském festivalu hrdě zastoupili například oblíbení Mňága a Žďorp, Monkey Bussines nebo stará známá Znouzecnost, tedy skupina, která svými nestárnoucími hity přispívá do českého hudebního fondu více než dvacet let.

Z českých interpretů stojí zcela jistě za zmínku také čtyřicetičlenný orchestr brněnské Masarykovy univerzity nebo po dlouhých osmi letech zde znovu vystupující Tichá dohoda.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Trutnov 2011 nabídl Iggyho Popa či Briana „Head“ Welche