Menu
TOPZINE.cz
Foto

FOTO: Rock for People, 5.7.2012, Festivalpark, Hradec Králové

Druhý den festivalu Rock For People předčasně ukončila silná bouře, která se přehnala nad festivalovým parkem. Jeden z hlavních headlinerů, američtí Faith No More, nevystoupili. 

The Kooks vystoupili v rámci druhého dne festivalu Rock For People, Zdroj: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Z extrému do extrému – i tak by se dal ve zkratce shrnout druhý den královéhradeckého Rock For People. Nejdříve nesnesitelná vedra a snaha schovat se kamkoliv mimo dosah slunce, poté v mžiku obrat o sto osmdesát stupňů a snaha skrýt se mimo dosah větru a deště, který nejednoho návštěvníka zastihl naprosto nepřipraveného. Nezbýval než zběsilý úprk a pokus o záchranu stanu a i ten v desítkách případů nedopadl úspěšně.

Čtvrteční den začal, pomineme-li neutuchající vedro, slibně. Postupně byly k vidění další očekávaná vystoupení – The Computers, The Kooks, Flogging Molly či Selah Sue. Zbytek programu, s výjimkou amerického hudebníka Skrillex, byl z důvodu silné bouře a škod, které napáchala, zrušen. Pořadatelé však vycházejí návštěvníkům vstříc – se čtvrtečními jednodenními vstupenkami bude možné dostat se do areálu i v pátek.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/rfp2012_5-7-_ter_tichackova/]

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Rock for People, 5.7.2012, Festivalpark, Hradec Králové