Menu
TOPZINE.cz
Foto

FOTO: Rise Against, 16. 3. 2012, Incheba aréna, Praha

Pražská Incheba aréna se během včerejšího večera stala dějištěm dlouho očekávaného vystoupení známých chicagských bouřliváků Rise Against. Zazněly jak písně z prvního alba skupiny, tak i novější kousky.

Tim Mcllrath, zpěvák skupiny Rise Against. Foto: Tereza Ticháčková, TOPZINE.cz

Incheba v posledním roce hostila zvučná jména a včerejší večer nebyl výjimkou. Hala se pro první návštěvníky otevřela již krátce po sedmé hodině a brzy se začínala plnit nedočkavými fanoušky.

Když pak bezprostředně po osmé zazněly první tóny z kytar rovněž amerických Touche Amore, nadšeným potleskem je vítala více než slušně zaplněná hala. Druzí na řadu přišli před devátou britští Architects, jejichž poměrně mladý hardcore pražskou halu dokázal uvést do varu.

Vzduchu povážlivě docházel, avšak fanoušci po krátkém vystoupení Architects svá místa neopouštějí. Naopak. V očekávání vyhlížejí členy Rise Against včele s kytaristou a zpěvákem Timem Mcllrathem. Příležitostně se také z davu ozválo skandování. Někteří rovněž diskutovali, zda se, co se atmosféry a hudební kvality týče, podaří překonat poslední pražské vystoupení z roku 2009.

Skupina začala hrát po desáté hodině a výběrem nejlepších písní bavila fanoušky téměř do půl dvanácté. Zazněly například Prayer Of The Refugee, Ready To Fall, Architects, Make It Stop, Collapse nebo Helps Is On The Way.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/cz-praha-rise_against-16_03_2012/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Rise Against, 16. 3. 2012, Incheba aréna, Praha