Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: LOOK magazine slavil 9. narozeniny. Popřát přišla i těhotná Lucie Váchová

Redakce

Redakce

2. 4. 2012

Ve čtvrtek 29. března hostil pražský klub Theatro narozeninovou party časopisu LOOK magazine. Úspěšných devět let si zasloužilo oslavu ve velkém stylu, kterou si nenechalo ujít mnoho známých tváří českého showbyznysu.

[album:

Slavnostním večerem, který patřil nejen LOOK magazine, provázel herec a moderátor Petr Vágner, známý hlavně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Hned na úvod se mohli hosté inspirovat přehlídkou britské značky Yumi pro sezónu jaro/léto 2012.

Móda nejen pro dospělé

Zvláštností přehlídky byl i fakt, že se kromě klasických modelek prošly po mole i modelky dětské, které předváděly mimořádně roztomilé šaty.

Sama značka Yumi je známá dívčími modely a kvalitním zpracováním detailů.

FOTO: LOOK magazine

Slavnostní rozkrojení dortu, Zdroj: LOOK magazine

Co by to bylo za oslavu, kdyby na ní chybělo hudební vystoupení? Tentokrát se ho ujala mladičká a talentovaná zpěvačka Kamila Nývltová, která se také stala kmotrou nového čísla LOOK magazine.

Inspirace pro svobodné

Druhou přehlídku večera měl na svědomí svatební salón Kleinod, který donutil nejednu dívku zatoužit po pohádkové svatbě.

Šaty byly vskutku nádherné a vybrat jste si mohly od jednoduchých modelů až po zdobené róby.

FOTO: Svatební šaty

Která z vás by si takové šaty nechtěla alespoň vyzkoušet?

Poslední, ale neméně významnou přehlídku ocenily především milovnice extravagantnější módy. Svoji kolekci předvedla španělská značka Desigual, jejíž modely jsou luxusní a zároveň velmi moderní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: LOOK magazine slavil 9. narozeniny. Popřát přišla i těhotná Lucie Váchová