Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Jak se obléct do baru? Pohodlí nemusí jít stranou

Redakce

Redakce

27. 2. 2012

Chystáte se na party nebo do baru na sklenku vína a chcete působit půvabně, přitažlivě a také zaujmout? Nechte se inspirovat naši fotogalerií, ať víte, jak se dokonale obléct.

Oblečení by mělo být pohodlné a současně zvýraznit vaše přednosti. Nic nezkazíte minišaty v kombinaci s elegantními a navíc pohodlnými kozačkami.

Nebojte se barevných vzorů ani nápaditých doplňků. Pozor ale, aby výsledek nepůsobil přeplácaně a lacině. Pro efektní výsledný dojem stačí i jeden výrazný šperk.

Ani milovnice džínů nemusí působit tuctově. Stačí zajímavá aplikace a sladění s barevným tričkem s potiskem a koženou bundičkou. Není to sice nic originálnho, ale celkový dojem můžete snadno pozvednout uhrančivým kouřovým líčením.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/moda-ricany-adorio-02-2012/]

Máte namířeno do baru hned cestou z práce? Jednobarevné džíny nebo kalhoty osvěží vzorovaná halenka. Kancelářský outfit změníte na večerní vyčesanými vlasy, rudou rtěnkou, botami na podpatku a psaníčkem.

Prostorná kabela je sice praktická a na každodenní nošení je nepostradatelným doplňkem, s taškou přehozenou přes rameno ale na party dobrý dojem neuděláte.

Podívejte se: Svět propadl netradičním kabelkám ve tvaru knížky

Ani v zimních měsících není důvod, proč se bát výrazných barev. Zkuste třeba červenou na kabátku. Všechny šedé myšky budou jen tiše závidět. Ve správné kombinaci rudé nebudete vypadat lacině, ale naopak sexy a sebevědomě.

FOTO: Červený kabát

Kombinace červené s černou je nesmrtelná.

Na co byste neměly rozhodně zapomenout, je perfektně padnoucí spodní prádlo. Ať už si vyberete to sexy, nebo pohodlné, důležité je, aby zvýraznilo vaše přednosti a zakrylo nedostatky. Zvířecí vzory jsou oblíbené pořád. Zda je doplníte krajkou, nebo ne, je jen na vás.

Oblečení a boty poskytla prodejna Adorio – OC Lihovar Říčany
Prostory – No Limits Bar a OC Lihovar Říčany

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Jak se obléct do baru? Pohodlí nemusí jít stranou