Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Herečka Klára Issová si vyzkoušela roli modelky

Redakce

Redakce

28. 3. 2012

FOTO: Klára IssováV Praze se konala přehlídka nové dánské značky Ejji-st-martins. Spolu s novou kolekcí oblečení byly předvedeny také brazilské boty značky Melissa a modelkami se na chvíli staly i herečky Jana Stryková a Klára Issová.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/moda-st-martins-praha-21-3-2012-juskanin/]

Značka Ejji-st-martins se vyznačuje originálním skandinávským designem a nadčasovostí. Zaujme především nevšedními střihy a vzory, hravou barevností a kombinovatelností.

Je pro ni charakteristický mladistvý, místy streetový až futuristický charakter. Nebrání se jednoduchosti a účelnosti, jindy zase zdůrazňuje hravost, ženskost a eleganci. Zásadním aspektem je nositelnost, pohodlí a výsledný efekt, který nenudí.

FOTO: Klára Issová na přehlídce st-martins

Klára Issová by se uživila i jako modelka., FOTO: Marián Juskanin, TOPZINE.cz

Modely jarní a letní kolekce upoutají vzory kytek, zvířat, safari a proužků. Materiálům dominují tuto sezonu bavlna a hedvábí, ale čas od času se objevuje i úplet.

Sukně a šaty nabízejí možnost volby různých délek a jsou dobře kombinovatelné se sáčky, topy, halenkami i pulovry. Pořád v trendu jsou legíny, k šatům, topům a bundičkám. Vše můžete doplnit šátkem a outfit pořád nebude působit přeplácaně.

Na nožky nazujte pohodlné baleríny nebo sandály na klínku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Herečka Klára Issová si vyzkoušela roli modelky