Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Helena Zeťová v SuperStar 2011 oblékla šaty po Farné

Anna Talašová

Anna Talašová

4. 6. 2011

Česko-Slovenská SuperStar už dávno není jen o zpěvu. Za každým odvysílaným dílem stojí hodiny tvrdé práce stylistů a vizážistů. Jak soutěží proplouvala fanynka tetování, porotkyně Helena Zeťová? Podívejte se na fotky jejích outfitů.

FOTO: Helena Zeťová v Česko Slovenské SuperStar

Helena v šatech od McQueena, Foto: Topzine.cz

Poslední ročník soutěže byl bohatý na stylistické přešlapy. V prvních kolech si na outfity stěžoval kde kdo, soutěžící nevyjímaje. Rytmus se několikrát neudržel a rýpl si do práce stylistů při hodnocení zpěvu soutěžících. Špatnou ruku při výběru oblečení okomentovala dokonce i Gábina Osvaldová. Jak jinak než s vtipem sobě vlastním.

Po vlně kritiky se Nova chytla za nos a hlavního stylistu vyměnila. Byl to ale krok z louže pod okap a padaly další hlavy. Do třetice všeho dobrého se to snad povedlo a tvrdou rukou nad outfity finalistů vládne Veronika Kasbi.

FOTO: Helena Zeťová v Česko Slovenské SuperStar

Bílý trend současné sezóny

Do poroty druhé Česko-Slovenské SuperStar měla přinést čerstvý vítr blondýnka s nezaměnitelným chraplákem Helena Zeťová. Navenek drsná holka, které v žilách proudí rock’n’roll, byla ale až překvapivě často za tu hodnou. Na bouřlivou image ukazovalo akorát tak tetování, kterým Helena rozhodně nešetří.

Modely sázely na jistotu a aktuální trendy

Kdesi v minulosti naštěstí Helena nechala i peroxidní barvu vlasů. Nepřirozenou blond nahradil tmavší odstín, který vypadá o 100 % lépe. Vlnité kreace a uhlazené rovné culíky oživil zaplétaný cop, který je letos jedním z nejtrendovějších účesů. Chválíme i za nádherný model šatů od Alexandra McQueena. Výsledný dojem kazí pouze fakt, že naprosto stejné šaty oblékla Ewa Farna při moderování hudebních cen Anděl 2011.

FOTO" Helena Zeťová v Česko Slovenské SuperStar

Maxi šaty tetování neskrývají

Helena často vybírala šaty v bílé barvě, která jí sedí, je in a skvěle se doplňuje s výraznějšími nehty a nepřehlédnutelným tetováním. Víte, že na levém rameni má porotkyně vytetovanou rockovou babičku Tinu Turner?

Vrcholné modely blížícího se grandfinále ještě neznáme, ale pokud bude Helena držet nastavený kurz, neměla by šlápnout vedle.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Helena Zeťová v SuperStar 2011 oblékla šaty po Farné