Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Foto: Harich má více kamarádek, než by si přál. V poslední SuperStar vypadl Michal Šeps

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

31. 5. 2011

foto Michal ŠepsPondělní vyřazování nepřineslo žádné velké překvapení. Každý již tušil, že vypadne Michal Šeps. Tolik radosti z vyřazení SuperStar zřejmě ještě nezažila!

foto Adamec, Šeps, Gunčíková

Tři mušketýři - Adamec, Šeps a Gunčíková, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Po nedělní smršti se čekalo na to, kdo postoupí do Superfinále SuperStar. Přenos 30. května zahájilo několik vtipných Marešových poznámek, ke kterým se přidala i Tina. A samozřejmě nechyběla ani SuperStarovská píseň Nevzdávám, která leze na nervy asi jen divákům.

Dostali jsme též ochutnat deště při autogramiádě v Brně. „My pro to máme vulgární výraz, lilo…,“ glosoval Mareš. Že chcalo mu asi nedovolili, poté, co vše dokázal pokazit v přímých přenosech. Při záběrech z Brna jsme (mimo jiné) viděli i pád Alžběty Kolečkářové, kterou pohotově sbíral některý z pracovníků. Běta to ale s grácií uhrála a odzpívala do konce.

Před vyhazovem nejhoršího z nejlepších jsme měli možnost si připomenout opravdu ty nejhorší z Hvězdné pěchoty. Z té vypadl jeden z aspirantů na titul generála – Radek Oravec. Nechápu, že v pěchotě stále figuruje barbar Tomáš Konečný, kterého porota poslala do divadelního kola. Ale Samuela Troblová je žhavou kandidátkou na vojandu roku.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_05_30_superstar/]

Katarína Knechtová ještě zazpívala svůj song, než se dostalo na samotné vyhlašování Černého Petra. „Já jsem ocenil ty boty, i celá Katarína je krásná, wau…,“ opět vtipně poznamenal Mareš. A pak se ztrapnil tím, že nevěděl, že Pal’o Habera je dědečkem.

Dost ale bylo toho všeho kolem, pojďme na Grandfinále SuperStar. Kdo byl z trojice Gunčíková, Šeps, Adamec nejhorší? SMS zprávy rozhodly…

Jak to viděla porota?

Habera: Michal Šeps

Zeťová: Michal Šeps

Osvaldová: Michal Šeps

Rytmus: Lukáš Adamec

Můj tip: Michal Šeps

Verdikt hlasujících diváků: Michal Šeps

Michal Šeps vypadl ze SuperStar, ale že by mu to nějak vadilo? Naopak, byl štěstím bez sebe! Ptáte se proč? Michal se netajil tím, že mu není příjemné to věčné focení, rozhovory a podobné věci a že by rád odletěl na Jamajku. Ano, výhra ze SuperStar by mu to mohla zaplatit, ale měl by k tomu spoustu povinností, které ostatní mít nebudou.

Po vyřazovačce se všichni SuperStar odebrali tradičně do Hard Rock Café, kde povinně absolvovali rozhovory s TV štáby a potom se teprve začali bavit.

Přečtěte si nedělní reportáž Aleny Uhlířové

Šepsův Hard Rock Café dort zůstal nedojezen, Michal se zajímal spíše o Alžbětu. Kamarádka, či možná přítelkyně Matěje Piňáka nenápadně uzobávala ovoce ze stolů s občerstvením. A Gunčíková si dala hodně pohyblivou hru v Nintendu Wii.

Když naběhli finalisté ke zpěvu Nevzdávám acapella, tak chyběla jen Gabriela Gunčíková, která seděla u téměř posledního stolu. Ale zase poté dělala cukrbliky na lidi ve spodní části Hard Rock Café, kde DJ pouštěl známé rockové hity a ona tam, společně s Lukášem Adamcem, předváděla to, co v SuperStar neuvidíte.

Editor hudební rubriky Vlasta Blažek (vlevo) s Gabrielou Gunčíkovou, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

„Ty jsi můj novej kamarád,“ řekl jsem Martinu Harichovi při focení. „No jo, těch mám, hlavně kamarádek,“ odpověděl Martin. Myslel jsem si o Harichovi hodně věcí, ale je to klučina, který ví, za čím jde, a také ví, že letos jsou v SuperStar lepší. „Když zpívám, tak je řev fanynek nepříjemný, ale nebudu lhát, po vystoupení je milé slyšet, že lidi křičí kvůli mně,“ kontroval Martin Harich na otázku, jaké to je, když teenagerky piští pod pódiem.

Gábina Gunčíková a Lukáš Adamec vyfasovali nakonec i videokamery, se kterými natáčeli prakticky jen sami sebe. Už teď se můžete těšit na záběry Gunčíková – Adamec. A také na to, že vyhraje ten lepší…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Foto: Harich má více kamarádek, než by si přál. V poslední SuperStar vypadl Michal Šeps