Menu
TOPZINE.cz
Sport

Foto: Galavečer boxu a K1 v Lucerně. Spousta lidí a krve

Radek Lang

Radek Lang

31. 12. 2009

V pražské Lucerně se ve středu 30. prosince uskutečnil galavečer boxu a K1. Mezi největší lákadla patřil souboj o titul mezinárodního mistra České republiky organizace ČUBP (Česká unie boxerských profesionálů) ve střední váhové kategorii mezi Lukášem Konečným a Maďarem Attilou Kissem. Jak celý souboj dopadl? Topzine.cz vám přináší fotky přímo ze zápasu!

Galavecer profesionalniho boxu a K1 v Lucerně, před posledním kolem zápasu mezi Konečným a Attilou Foto: Ondřej Šuran

Galavečer profesionálního boxu a K1 v Lucerně, před posledním kolem zápasu mezi Konečným a Kissem Foto: Ondřej Šuran

V zápase na deset kol měl celou dobu navrch Lukáš Konečný. Nakonec tak zaslouženě vyhrál na body 3:0 a porazil svého soupeře, který se během souboje nedostal k výraznější převaze (fotky z ringu níže; Konečný má červené rukavice a je v červeném rohu).

Ve druhém titulovém duelu večera porazil Luboš Šuda Tomáše Mrázka a udržel si pás pro mezinárodního šampiona ČUBP polotěžké váhy. Zápas ale zdaleka nebyl jednoznačný a podle ohlasů diváků měl souboj na body vyhrát Mrázek, nikoliv Šuda. Samotný Šuda byl po výhře rozpačitý a bylo znát, že si je vědom této situace.

V ostatních zápasech se představili mladí i zkušení boxeři a bojovníci K1 a předvedli divákům slušnou show, v níž některé údery dokázaly přeplněnou Lucernu solidně rozehřát. Přitomno bylo mnoho slavných osobností především boxerského světa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Foto: Galavečer boxu a K1 v Lucerně. Spousta lidí a krve