×
TOPZINE.cz

FOTO: Dýdžejka Lucca téměř nahá. Fotila kampaň pro plzeňský klub

FOTO: DJ Lucca

Česká dýdžejka Lucie Kvasnicová alias Lucca nafotila sérii odvážných fotek. Důvodem bylo focení kampaně nově vznikajícího luxusního music klubu v Plzni.

[album:

Kampaň pro nový plzeňský klub Pantheon, který bude slavnostně otevřen letos v září, nafotil fotograf Jan Tůma. Vedle Andrey Verešové je tak dýdžejka Lucca další z tváří, které klub reprezentují.

Lucca se také sama podílela na tvorbě speciální limitované kolekce oblečení, která pod značkou klubu vznikla. „Jedná se o unikátní kampaň, která propojuje hudbu a módu, to mě na tom baví,“ uvedla Lucca.

Partnerka hudebníka Michala Dvořáka se může právem pyšnit titulem nejznámější česká dýdžejka. Je uznávaná nejenom v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Vystupuje v těch nejprestižnějších klubech a je pravidelným hostem rezidentní noci nejúspěšnějšího světového dýdžeje Carla Coxe v klubu Space na Ibize.

FOTO: DJ Lucca nahá
Foto: Jan Tůma

„Na nejodvážnějších snímcích zakrývá tělo krásné dýdžejky pouze diskokoule, přesto však celá kolekce působí velmi elegantním a exkluzivním dojmem,“ řekla za provozovatele klubu Eva Albrechtová.

V oblečení z kolekce Pantheon, jejíž část byla vyrobena přímo dýdžejce na míru, vystoupí také při velkolepém otevření klubu v Plzni. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu.

Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..