Menu
TOPZINE.cz
Foto

FOTO: Dýdžejka Lucca téměř nahá. Fotila kampaň pro plzeňský klub

Martin Peška

Martin Peška

28. 3. 2012

Česká dýdžejka Lucie Kvasnicová alias Lucca nafotila sérii odvážných fotek. Důvodem bylo focení kampaně nově vznikajícího luxusního music klubu v Plzni.

[album:

Kampaň pro nový plzeňský klub Pantheon, který bude slavnostně otevřen letos v září, nafotil fotograf Jan Tůma. Vedle Andrey Verešové je tak dýdžejka Lucca další z tváří, které klub reprezentují.

Lucca se také sama podílela na tvorbě speciální limitované kolekce oblečení, která pod značkou klubu vznikla. „Jedná se o unikátní kampaň, která propojuje hudbu a módu, to mě na tom baví,“ uvedla Lucca.

Partnerka hudebníka Michala Dvořáka se může právem pyšnit titulem nejznámější česká dýdžejka. Je uznávaná nejenom v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Vystupuje v těch nejprestižnějších klubech a je pravidelným hostem rezidentní noci nejúspěšnějšího světového dýdžeje Carla Coxe v klubu Space na Ibize.

FOTO: DJ Lucca nahá

Foto: Jan Tůma

„Na nejodvážnějších snímcích zakrývá tělo krásné dýdžejky pouze diskokoule, přesto však celá kolekce působí velmi elegantním a exkluzivním dojmem,“ řekla za provozovatele klubu Eva Albrechtová.

V oblečení z kolekce Pantheon, jejíž část byla vyrobena přímo dýdžejce na míru, vystoupí také při velkolepém otevření klubu v Plzni. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu.

Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Dýdžejka Lucca téměř nahá. Fotila kampaň pro plzeňský klub