Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Foto: Dance Celebration aneb hudební show v obchoďáku

Redakce

Redakce

13. 9. 2009

Dance_celebration_DJJak připravíte Dance celebration? Jednoduše, vezmete spoustu reproduktorů a reflektorů, namixujete k tomu několik DJů, nakonec přidáte spoustu hudby a tancechtivých lidí. To vše podáváte v obchodním centru Arkády Pankrác. Doporučená příloha je spousta zábavy.

Foto: Václav Kohout

Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

Na Dance celebration, která se uskutečnila v sobotu 12. září, se mohl návštěvník pobavit taneční muzikou na celkem čtyřech místech obchodního domu. Převažovala rychlá taneční hudba, ale k slyšení byly i pomalejší rytmy hip-hopu. Celkově byla hudba dobře vybrána a účastník se mohl zaposlouchat do skvělých mixů od celkem sedmnácti DJ. Mezi největší lákadla patřili Laurent Wolf, Alex Gaudino či Olav Basoski. Jenom škoda, že obchodní centrum není na podobné akce stavěno. Hudba se chodbami různě podivně linula a zvuk se odrážel od výloh obchodů.

Pořadateli slibovaný orgasmus nezažily pouze sluchové buňky, ale také ty zrakové. Na show se dostavila spousta sexy slečen v sexy oblečcích, líčení a účesech. Muži se ale nenechali zahanbit a ukázali své vypracované svaly a různé extravagantní účesy. V čem muži jednoznačně zaostávali, byly taneční kreace, které u mnohých připomínaly spíše parodii na tanec. Drsné pohlaví nezachránil ani najatý tanečník, tančící u DJe, jehož choreografie byla spíše k smíchu. Naproti tomu, když začaly tančit dívky, tak to stálo za to. Jejich kroucení celým tělem rozhodně nenechalo žádného heterosexuálního muže chladným.

Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

V posledním patře obchodního centra zůstaly otevřeny všechny stánky s rychlým občerstvením. Takže se návštěvník nemusel obávat toho, že by zemřel hlady. Kromě klasických fast foodů přibyly i stánky s alkoholickými nápoji.

Celkově se Dance Celebration, až na malé výtky, které jsem zmínil v článku, povedl. A věřím, že podobné akce budou pořádány i v jiných městech než pouze v Praze, aby si jí mohli vychutnat obyvatelé celé republiky a nemuseli dojíždět. Nakonec si můžete prohlédnout fotky od fotografa Topzine.cz Pavla Cíznera.

[imagebrowser id=52]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Foto: Dance Celebration aneb hudební show v obchoďáku