Menu
TOPZINE.cz
Hudba

FOTO: Čtvrtý rok projektu Neo Violence se oslaví formou warehouse party

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

20. 5. 2013

Již příští sobotu 25. května oslaví hudební projekt Neo Violence čtvrtý rok svého působení. Narozeninová oslava se uskuteční v jedinečném prostředí Kokpit Kafe a nabídne pestrý program.

Webový projekt Neo Violence založil v roce 2009 přední český DJ dMIT.RY za účelem neustálého monitorování dění na taneční scéně v České republice i kolem ní, vývoje taneční hudby a jejích žánrů ve světě, sledování nových trendů, producentů, a to především v řadách osobností mimo hlavní proud.

Dle slov samotných pořadatelů sice čtvrté výročí neznamená žádné kulatiny, ovšem z toho důvodu, že se minulý rok vůbec neslavilo, je rozhodnuto letos vše dohnat. Návštěvníci se tak mohou těšit na prodloužený mejdan s pestrým programem v neotřelém prostoru Kokpit Kafe, kde je místo pro mejdan uvnitř i venku.

O tom, že bude o kvalitní hudbu postaráno, nemusí mít hosté žádné pochyby. Do spolupráce se totiž zapojily známé hudební projekty Beef Records, Endless Illusion, 142bpm a Funk’d Up a následně vznikl line-up, ve kterém se objeví Denoir, dMIT.RY, Dscdrmr, Schwa či Fatty M.

video
play-sharp-fill

Již od odpoledních hodin bude možnost vstupu na verandu Kokpitu, kde si návštěvníci budou moci dát drink, něco malého k jídlu a vychutnávat si pomalé deep house a disco beaty při výhledu na Prahu. Večer se celý mejdan přesune do vnitřních prostor s vizualizacemi od brněnských XIIIXIII a hudba se přenese do rychlejších a temnějších vod house, techna a bass music, vše na zvuku Funktion One.

Vzhledem ke struktuře akce bude rozděleno i samotné vstupné, které přes den bude činit 50 korun, v noci 100 korun při příchodu do 23:00, poté bude za 150 korun. Zakoupit lze také kombinovaný vstup. Party bude mít v obou svých částech omezenou kapacitu, proto pořadatelé doporučují objednat si vstup raději předem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Čtvrtý rok projektu Neo Violence se oslaví formou warehouse party