FOTO: Čtvrtý rok projektu Neo Violence se oslaví formou warehouse party

Již příští sobotu 25. května oslaví hudební projekt Neo Violence čtvrtý rok svého působení. Narozeninová oslava se uskuteční v jedinečném prostředí Kokpit Kafe a nabídne pestrý program.

Webový projekt Neo Violence založil v roce 2009 přední český DJ dMIT.RY za účelem neustálého monitorování dění na taneční scéně v České republice i kolem ní, vývoje taneční hudby a jejích žánrů ve světě, sledování nových trendů, producentů, a to především v řadách osobností mimo hlavní proud.

Dle slov samotných pořadatelů sice čtvrté výročí neznamená žádné kulatiny, ovšem z toho důvodu, že se minulý rok vůbec neslavilo, je rozhodnuto letos vše dohnat. Návštěvníci se tak mohou těšit na prodloužený mejdan s pestrým programem v neotřelém prostoru Kokpit Kafe, kde je místo pro mejdan uvnitř i venku.

O tom, že bude o kvalitní hudbu postaráno, nemusí mít hosté žádné pochyby. Do spolupráce se totiž zapojily známé hudební projekty Beef Records, Endless Illusion, 142bpm a Funk’d Up a následně vznikl line-up, ve kterém se objeví Denoir, dMIT.RY, Dscdrmr, Schwa či Fatty M.

Již od odpoledních hodin bude možnost vstupu na verandu Kokpitu, kde si návštěvníci budou moci dát drink, něco malého k jídlu a vychutnávat si pomalé deep house a disco beaty při výhledu na Prahu. Večer se celý mejdan přesune do vnitřních prostor s vizualizacemi od brněnských XIIIXIII a hudba se přenese do rychlejších a temnějších vod house, techna a bass music, vše na zvuku Funktion One.

Vzhledem ke struktuře akce bude rozděleno i samotné vstupné, které přes den bude činit 50 korun, v noci 100 korun při příchodu do 23:00, poté bude za 150 korun. Zakoupit lze také kombinovaný vstup. Party bude mít v obou svých částech omezenou kapacitu, proto pořadatelé doporučují objednat si vstup raději předem.

FOTO: Čtvrtý rok projektu Neo Violence se oslaví formou warehouse party
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*